Przelewy firmowe przez API w Cinkciarz.pl

Przelewy firmowe przez API w Cinkciarz.pl
Źródło: Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Klienci biznesowi Cinkciarz.pl mogą już korzystać z usługi przelewów, zintegrowanej ze swoim systemem księgowym poprzez API. Zlecanie nieograniczonej liczby przelewów w złotych i z wymianą walut do kontrahentów z całego świata to kolejny etap w rozwoju interfejsu programowania aplikacji fintechu, poinformowała Firma.

Cinkciarz.pl dostarcza firmom różnorodne usługi w ramach modelu „Fintech as a Service”. Jego API umożliwia przedsiębiorstwom integrację usług zewnętrznych z własnym systemem księgowym.

Wprowadzona właśnie nowość to następny krok w rozwoju interfejsu programowania aplikacji fintechu dla klientów biznesowych, aby mogli korzystać z innowacyjnych, szybkich i bezpiecznych rozwiązań, wspierających ich codzienną pracę. 

Czytaj także: BLIK dominuje w mobilnych płatnościach: 763 mln transakcji i ponad 10 mln aktywnych użytkowników w 2021; najlepszy rok w historii

Usługi przelewów masowych

– Wszystkie przedsiębiorstwa wysyłają i przyjmują płatności. Klienci biznesowi, przede wszystkim sklepy internetowe, firmy transportowe, biura podróży i instytucje finansowe, coraz częściej korzystają ponadto z usługi przelewów masowych.

Dzięki naszemu API, zlecają je w systemach księgowych czy popularnych ERP, z których korzystają na co dzień

– mówi Robert Błaszczyk, dyrektor departamentu klienta strategicznego w Cinkciarz.pl.

– Firmy, które chcą korzystać z nowej usługi, otrzymują dokumentację, integrują się i od razu mogą zlecać przelewy – z wymianą walut lub bez. Wymiana jest realizowana po aktualnym kursie Cinkciarz.pl i odbywa się automatycznie – dodaje.

Czytaj także: Ostrożnie z „Kup teraz, zapłać później”

Łatwiejsze działanie na rynkach zagranicznych

Dzięki wymianie walut, lokalnym metodom płatności czy nowoczesnemu API klienci biznesowi mogą efektywnie rozwijać swoją działalność na rynkach zagranicznych.

Jego API umożliwia przedsiębiorstwom integrację usług zewnętrznych z własnym systemem księgowym

Oprócz przelewów masowych do kontrahentów z innych krajów, fintech oferuje także m.in. płatności online, audyt walutowy, eksperckie analizy rynkowe czy działania z zakresu RegTech.

Czytaj także: KIR: 167,29 mln transakcji o wartości 567,74 mld zł w styczniu

Źródło: Cinkciarz.pl