Prezentacja: Wypłata monet w bankomatach banków spółdzielczych

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2011.05.foto.044.a.100xInwestycje w rozwój technologii bankowych od zawsze ukierunkowane były na tworzenie dodatkowej wartości dla banku i klienta. Bankierzy w sektorze bankowości spółdzielczej coraz częściej decydują się na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Powszechnym kierunkiem zmian na przestrzeni ostatniego czasu jest podwyższenie standardu oferowanych klientom usług przez poszerzanie możliwych do realizacji typów transakcji i samej funkcjonalności urządzeń.

Piotr Bernaś, dyrektor sprzedaży Diebold Poland, jasno postrzega wizję rozwoju banków spółdzielczych w sektorze usług samoobsługowych. – Spotykając się z naszymi klientami, zauważam, że głównym motorem zmian jest zwiększenie konkurencyjności oferty banku dla klientów oraz wzrost ich satysfakcji z usług świadczonych przez bank. Dodatkowym argumentem dla banku jest redukcja kosztów operacyjnych i możliwość skoncentrowania dostępnych zasobów ludzkich na sprzedaży oferowanych produktów finansowych. Dlatego banki spółdzielcze stają się dziś pionierem nowatorskich rozwiązań samoobsługowych, a Diebold dzięki oferowanej technologii pomaga im osiągać zaplanowane cele i realizować pomysły – podkreśla.

Podążając za potrzebami banków spółdzielczych, Diebold przedstawił rozwiązanie polegające na wypłacie nie tylko banknotów, ale także monet. Pozwala to klientom banku na wybranie optymalnej kwoty wypłaty dostosowanej do potrzeb danej chwili. Diebold oferuje moduły do wypłaty monet jako opcjonalne wyposażenie w wolno stojącym modelu Opteva 720 i przezściennym – Opteva 760. Dodatkowo, także w serii Opteva 720 i Opteva 760, zainstalować można moduł wpłatomatu służący do przyjmowania wpłat gotówkowych Enhanced Note Acceptor (ENA).

Przemyślana, modułowa konstrukcja bankomatów Diebold ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI