Prezentacja: Bancassurance wsparciem strategii banków

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

MACIF Życie jako towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych stawia sobie nadrzędny cel, jakim jest ubezpieczanie klientów na jak najlepszych warunkach. Ponad 50-letnia tradycja oparta na więzi z klientami spowodowała, że grupa MACIF stała się najbardziej rentowną firmą ubezpieczeniową w Europie.

Dzięki zaufaniu, jakim otaczają ją ubezpieczeni, ochronia ponad 16 mln ubezpieczonych. Jest największym ubezpieczycielem na rynku francuskim w sprzedaży polis ubezpieczeniowych.

Fundamentem MACIF Życie TUW są rozwiązania na możliwie najkorzystniejszych warunkach, zarówno w zakresie proponowanych ryzyk, ceny ubezpieczenia, jak i wysokiego poziomu obsługi klienta. W działalności koncentrujemy się na stosunkach partnerskich z ubezpieczonymi oraz poszukiwaniu jak najlepszej odpowiedzi na ich potrzeby.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI