Prezentacja: 20 lat w służbie nowoczesnego banku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

szymanowski.jan.01.100xRozmowa z Janem Szymanowskim, wiceprezesem zarządu Bonair S.A.

Panie Prezesie, firma Bonair S.A. właśnie obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Przez te mijające lata ze stosunkowo małej firmy Bonair urósł do znaczącego gracza na rynku informatycznym, znacząco rozbudował portfolio swoich usług, zatrudnia obecnie ponad stu czterdziestu specjalistów, rozwiązania zdobywają liczne nagrody. Jaka jest recepta na taki sukces?

– Sadzę, że bardzo trafnie podsumował pan osiągnięcia Bonair. U podstaw sukcesu naszej firmy jest ciężka praca całego zespołu. Plany i zadania narastały stopniowo, chociaż zawsze mieliśmy świadomość dużej odpowiedzialności za nasze działania i – co może najważniejsze – poczucie misji. Od początku towarzyszyło nam głębokie przeświadczenie, że przewagę biznesową buduje się przez rozwój nowych technologii, implementacje najnowszych osiągnięć IT, ale przy zachowaniu wysokiego poziomu usług. Zasadę tę konsekwentnie stosujemy w naszej firmie od 20 lat. Staramy się też przekazać ją naszym klientom i tak konstruować ofertę, aby zysk z wykorzystania oferowanych przez nas rozwiązań IT budował siłę firmy klienta po to, by klient mógł czuć się konkurencyjnie na rynku.

Od początku w portfolio Państwa usług i produktów dla banków spółdzielczych dominowały systemy wspomagające obsługę sprawozdawczości kredytów preferencyjnych. Jak dzisiaj wygląda współpraca Bonair z tym sektorem?

– Nasze pierwsze ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI