Piotr Grzywacz wzmacnia Zarząd Microsoft w Polsce

Piotr Grzywacz wzmacnia Zarząd Microsoft w Polsce
Piotr Grzywacz, Dyrektor Kanału Partnerskiego (Global Partner Solutions Lead), Zarząd Microsoft. Źródło: Microsoft
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 15 lipca 2021 roku do ścisłego Zarządu firmy dołącza Piotr Grzywacz w roli Dyrektora Kanału Partnerskiego (Global Partner Solutions Lead). Będzie odpowiedzialny za współpracę z polskimi Partnerami Microsoft na rzecz wsparcia klientów firmy w ich drodze ku cyfrowej transformacji i rozwoju Polskiej Doliny Cyfrowej, poinformowała w komunikacie Firma.

Piotr Grzywacz jest doświadczonym menedżerem, od niemal 20 lat związanym z rynkiem doradztwa biznesowego i IT. Pełnił szereg funkcji kierowniczych i eksperckich w uznanych, międzynarodowych organizacjach.

Do zespołu Microsoft dołącza bezpośrednio z Capgemini, gdzie ostatnio zajmował stanowisko Head of Capgemini Business Services (BSv) w Szwajcarii i regionie EU Cluster. Odpowiadał za portfel globalnych klientów, z sukcesem rozwijając zaawansowane usługi transformacji i dostarczania operacji m.in. w finansach, łańcuchu dostaw czy digital marketingu.

Nadzorował projekty złożonych transformacji biznesowych, zakładających m.in. wdrażanie rozwiązań cloud native.

Czytaj także: Michał Gołębiewski w Zarządzie polskiego oddziału Microsoft

Absolwent SGH

Przed dołączeniem do Capgemini, Piotr Grzywacz pracował w EY Business Advisory w Warszawie, jako Associate Partner, gdzie rozwijał nowe obszary biznesowe, m.in. automatyzacji i AI, a także zajmował się transformacją opartą na technologii oraz usługami zarządzania ryzykiem IT.

Od początku swojej kariery zawodowej koncentrował się na rozwijaniu biznesu w sektorze usług profesjonalnych i technologicznych, kierując międzynarodowymi zespołami i budując wielowymiarowe relacje z partnerami.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Zarządzanie w IT. Uzyskał szereg profesjonalnych certyfikacji w obszarze technologii i biznesu, m.in. SAP CC, CISA, CIA, PMP.

Czytaj także: Biuro Informacji Kredytowej i Microsoft ogłaszają strategiczne partnerstwo

Technologia jest kluczem do urzeczywistnienia wizji zrównoważonego rozwoju

‒ Moją ambicją zawodową jest wsparcie organizacji na ich ścieżce transformacji cyfrowej, aby mogły w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez technologie – przygotować się na wyzwania przyszłości i tę przyszłość kreować.

Wierzę, że technologia jest kluczem do urzeczywistnienia wizji zrównoważonego rozwoju – czy to poprzez budowę zielonej gospodarki, efektywnych systemów opieki zdrowotnej, rozwój społeczności lokalnych, czy umożliwienie równego dostępu do narzędzi cyfrowych, dzięki którym każda organizacja może osiągnąć więcej.

Realizacja tej wizji wymaga odważnego działania we współpracy z Partnerami, a przede wszystkim z ludźmi – mówi Piotr Grzywacz.

Czytaj także: 11 400 pracowników Banku Pekao korzysta już z chmury Microsoft

Źródło: Microsoft