„Oszczędzaj z kredytem” – nowa promocja Domu Kredytowego Notus

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

euro.statystyka.04.250x166Nawet spłacając kredyt hipoteczny można oszczędzać. Z takiego założenia wychodzi Dom Kredytowy Notus SA, który przygotował dla swoich klientów nową promocję "Oszczędzaj z kredytem." Promocja trwa do 7 kwietnia bieżącego roku.

Nawyk oszczędzania jest szczególnie ważny w niepewnych czasach. Dzięki temu zabezpieczamy swoją finansową przyszłość, a w razie trudności finansowych możemy sięgnąć do dodatkowych środków. Odkładanie pieniędzy jest istotne, jeśli mamy kredyt hipoteczny, bo nawet spłacając comiesięczne raty za nieruchomość możemy odkładać pewną pulę pieniędzy. Wszystko zależy od świadomego i mądrego zarzadzania własnymi finansami. Najprostszym sposobem jest np. skrócenie okresu kredytowania.

Co prawda wiąże się to z wyższą miesięczną ratą, ale w ten sposób w całym okresie kredytowania mamy mniejsze odsetki. Popularną formą jest również oszczędzanie na lokatach bankowych. Jednak lokaty są niestety niżej oprocentowane niż oprocentowanie kredytu hipotecznego. Z punktu widzenia klienta jest to dobre rozwiązanie, gdyż w przypadku nieprzewidzianych trudności finansowych, zaoszczędzone środki można przeznaczyć na spłacanie rat. Jednak najlepszą formą oszczędzania jest inwestowanie, ponieważ pozwala na osiąganie wyższych stóp zwrotu niż oprocentowanie kredytu hipotecznego. Dzięki takim odpowiednim posunięciom, nawet mając kredyt hipoteczny, możemy zaoszczędzić 100 000 złotych lub więcej.

Wie o tym Dom Kredytowy Notus SA, który w swojej nowej promocji „Oszczędzaj z kredytem” zachęca klientów, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy do spojrzenia na swoje finanse i rozsądnego lokowania pieniędzy. Ze specjalnej oferty mogą skorzystać Ci wszyscy klienci, którzy zawrą umowę o kredyt hipoteczny za pośrednictwem DK Notus oraz spełnią dodatkowe warunki (określone w regulaminie promocji, dostępnym u doradców finansowych firmy), które przedstawi klientowi doradca podczas osobistego spotkania. W zamian, w promocji Domu Kredytowego Notus można nie tylko zaoszczędzić na kredycie, ale również zyskać dodatkowe korzyści w postaci rocznego ubezpieczenia nieruchomości mieszkalnej od ognia i innych zdarzeń losowych lub opłacenia ubezpieczenia na życie.

– Coraz więcej naszych klientów pyta, jak oszczędzać, spłacając różnego rodzaju kredyty. Część z nich uważa, że to nawet niemożliwe. Postanowiliśmy pokazać, że odkładać pieniądze można zawsze, bez względu na ilość posiadanych środków i wysokości miesięcznych zobowiązań. Dlatego uruchomiliśmy specjalną promocję, w której klienci zyskują podwójnie – oszczędności i nagrody – podkreśla Dariusz Lewandowski z Domu Kredytowego Notus.

Szczegóły i warunki realizacji specjalnej oferty „Oszczędzaj z kredytem” są dostępne u doradców finansowych Domu Kredytowego Notus w placówkach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Gdyni.

130127.promocja.01.593x871

Katarzyna Frankowska
PR Manager
Dom Kredytowy NOTUS S.A.