OFF-owo z mBankiem

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mbank.01.400x180Pierwszego sierpnia w Dolinie Trzech Stawów po raz ósmy ustawiona została scena mBanku, na której zagrają najważniejsi artyści OFF Festivalu - imprezy dla fanów alternatywnych brzmień. mBank jako mecenas wydarzenia, oprócz dobrej muzyki, gwarantuje także możliwość odprężenia w strefie relaksu oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia w fotomacie.

OFF Festival to od lat jedna z najistotniejszych imprez dla wielbicieli muzyki alternatywnej w Europie. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia na czterech scenach, w ciągu trzech dni wystąpi niemal 80 wykonawców z całego świata. Najbardziej znani, w tym Slowdive, The Notwist, Neutral Milk Hotel czy The Jesus and Mary Chain pojawią się na głównej scenie, której patronuje mBank.

Dodatkową  atrakcją, którą bank przygotował dla uczestników imprezy, jest strefa relaksu. Można tam odpocząć między kolejnymi koncertami, napić się kawy, poleżeć na leżakach, zrobić zdjęcie w fotomacie i zdobyć nagrody stanowiące niezbędnik każdego festiwalowicza.

Wszystkie punkty mBanku oznaczone zostały logo w kształcie telefonu. Ikona ta symbolizuje bankowość mobilną i jest znakiem rozpoznawczym mBanku – lidera tej kategorii.

OFF Festiwal organizowany jest cyklicznie od 2006 roku. Więcej na temat festiwalu: www.off-festival.pl

Źródło: mBank