Oferta specjalna Kredytu dla Profesjonalistów Banku SMART

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bank.smart.01.448x199Bank SMART wychodzi naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów z grup zawodowych cieszących się wyjątkowym zaufaniem. SMART Kredyt dla Profesjonalistów w najnowszej odsłonie to innowacyjna i bardzo szybka forma finansowania biznesu dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą.

Bank SMART to pierwszy w Polsce bank mobilny dostarczający najwyższą jakość oferty w niskiej cenie dla najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy częścią działającego w Polsce od wielu lat FM Bank PBP SA specjalizującego się w obsłudze firm. Połączenie wieloletniej praktyki i nowatorskich rozwiązań pozwoliło wypracować bardzo dogodny a zarazem przejrzysty proces dla naszych Klientów – mówi Marcin Mikołajczyk, Menedżer ds. Kredytów w Banku SMART.

W ramach oferty specjalnej Bank SMART proponuje kredyt, którego głównymi zaletami są:

 1. Szybki proces

  Wstępna decyzja kredytowa prezentowana jest już w trakcie wypełniania wniosku online zbierającego tylko kilka najistotniejszych informacji. Środki z kredytu są dostępne na koncie nawet w 24 godziny od zaakceptowania warunków.

 2. Dowolny cel biznesowy

  Pieniądze mogą zostać przeznaczone na inwestycję, rozwój, rozbudowę, zakup materiałów i środków trwałych, kupno samochodu lub spłatę innych zobowiązań. To osoba biorąca kredyt decyduje na co przeznacza pozyskane środki.

 3. Bez zaświadczeń, bez zabezpieczeń, wystarczy oświadczenie

  Bank SMART oferuje kredyt aż do 300 000 zł bez dokumentów finansowych i zaświadczeń. Wystarczy tylko oświadczenie o uzyskiwanych dochodach, żeby rozpatrzyć wniosek. Nie trzeba przedstawiać czasochłonnych zabezpieczeń kredytu lub przygotowywać biznes planu.

 4. Partnerska bankowość

  Bank stawia na proste zasady i przejrzyste reguły. Już w trakcie składania wniosku kredytowego można poznać warunki kredytowania, bez ukrytych kosztów, drogich i niepotrzebnych produktów dodatkowych.

Szczegółowe warunki oferty specjalnej znajdują się na stronie internetowej www.banksmart.pl i u Partnerów Sprzedaży.

Bank SMART jest częścią FM Bank PBP SA.

Źródło: Bank SMART