Nowy Wiceprezes Zarządu Trigon TFI

Nowy Wiceprezes Zarządu Trigon TFI
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Dwa tygodnie po powołaniu nowego Zarządu Trigon TFI, w skład którego weszli Ryszard Czerwiński, Marcin Morel oraz Jakub Rajchman, Rada Nadzorcza Towarzystwa 13 listopada br. powierzyła funkcję Wiceprezesa Zarządu Piotrowi Bieniowi, który objął również funkcję Chief Investment Officer-a.

Piotr Bień: zdajemy sobie sprawę, że przywrócenie pełnej płynności naszych funduszy to warunek niezbędny dla odbudowy zaufania naszych klientów.

Niezbędne kompetencje do realizacji misji

Piotr Bień ma wieloletnie doświadczenie nie tylko jako zarządzający, ale również menedżer odpowiedzialny za zarządzanie największymi funduszami kapitałowymi w Polsce, min. w takich instytucjach jak ING PTE SA oraz PZU TFI SA.

Uzupełnienie Zarządu o osobę o tak szerokich kwalifikacjach w zakresie zarządzania funduszami inwestującymi na rynku kapitałowym ma zapewnić wszelkie niezbędne kompetencje do realizacji misji nowego Zarządu.

„Wierzymy, że ciężka praca zespołowa, przyniesie zamierzone cele i klienci naszego Towarzystwa zobaczą efekty realizacji strategii poszczególnych funduszy. Zdajemy sobie sprawę, że przywrócenie pełnej płynności naszych funduszy to warunek niezbędny dla odbudowy zaufania naszych klientów” – podsumował powołanie do Zarządu Piotr Bień.

Źródło: Trigon TFI