Nowy wiceprezes Unidevelopment S.A.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

unidevelopment.01.400x133Nowym Wiceprezesem Unidevelopment S.A. został Mirosław Szczepański. Będzie odpowiadał za zarządzanie procesami inwestycyjnymi oraz bezpośrednio nadzorował prace działu realizacji.

Mirosław Szczepański jest związany z Unidevelopment S.A. od 2014 roku jako Członek Zarządu. Nominacja na wiceprezesa związana jest z podziałem obowiązków w ramach struktury firmy i dużym znaczeniem obszaru, którym pokieruje.

Mirosław Szczepański jest menadżerem z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą na temat branży budowlanej. Już w ciągu kilku miesięcy obecności w naszej firmie potwierdził swoje predyspozycje do realizacji złożonych projektów. Jest osobą, która w imieniu zarządu może samodzielnie nadzorować procesy inwestycyjne prowadzone przez spółkę. Jako Prezes mam pewność, że pod jego opieką nasze projekty są we właściwych rękach i mogę w większej mierze skupić się na koordynacji pozostałych obszarów funkcjonowania spółki, w tym procesach sprzedaży i pozyskiwania nowych gruntów. – mówi Zbigniew Gościcki, Prezes Zarządu Unidevelopment S.A.

Mirosław Szczepański ukończył wydział budownictwa lądowego na Politechnice Świętokrzyskiej oraz podyplomowe studia menedżerskie dla deweloperów Szkoły Głównej Handlowej. Od 20 lat związany jest z branżą budowlaną. Dotychczas sprawował m.in. funkcje menadżerskie w obszarze realizacji inwestycji deweloperskich w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. oraz Dom Developement S.A.

Źródło: www.prnews.pl