Nowy prezes Zarządu Notus Finanse S.A.

Nowy prezes Zarządu Notus Finanse S.A.
Adrian Jarosz. Źródło: Notus Finanse SA
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki Notus Finanse S.A. powołało ze skutkiem od dnia 1 kwietnia 2023 roku Adriana Jarosza do pełnienia funkcji prezesa Zarządu spółki.

Adrian Jarosz obejmuje funkcję zastępując na tym stanowisku Pawła Komara, który będzie kontynuował swoją karierą zawodową poza strukturami Notus Finanse.

Adrian Jarosz jest Absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, a z branżą finansową związany jest od ponad 20 lat. Posiada wszechstronne i długoletnie doświadczenie w zarządzaniu największymi firmami działającymi w obszarze branży pośrednictwa finansowego.

Przez ostanie 7 lat, odnosząc wiele sukcesów, pełnił funkcję prezesa Spółki Expander Advisors.

Wcześniej w latach 2013-2015 na stanowisku wiceprezesa Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie AVIVA S.A. odpowiadał m.in. za rozwijanie nowych kanałów dystrybucji.

W swojej karierze zawodowej pełnił także funkcję prezesa w Spółkach Tax Care S.A., Idea Leasing S.A. oraz Open Finance S.A.

Od kilku lat jest prezesem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego – organizacji reprezentującej polski rynek firm pośrednictwa finansowego, gdzie prężnie i aktywnie działa na rzecz rozwoju całej branży.

W swojej nowej roli, jako prezes Zarządu Notus Finanse S.A., Adrian Jarosz skupi się na dalszym wzmacnianiu pozycji spółki, jak również dalszym wzroście biznesu.

Źródło: Notus Finanse