Nowy Prezes Forum Gospodarczego Lewiatan

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

lewiatan.01.400x364Decyzją Walnego Zgromadzenia członków Forum Gospodarczego Lewiatan Krzysztof Antkowiak - właściciel firmy Antbud z Trzcianki został wybrany nowym prezesem. Podczas zebrania wyborczego przedsiębiorcy zgłosili tylko dwie kandydatury Krzysztofa Antkowiaka i Tomasza Sikory.

– Chciałbym w swojej społecznej działalności postawić na budowanie pozytywnych relacji administracji i biznesu, drogi wspólnej realizacji i promocji celów społecznych, kreowanie pozytywnego wizerunku obu środowisk wśród mieszkańców – to wyzwania, z którymi muszę się zmierzyć – zakończył swe wystąpienie Krzysztof Antkowiak.

Nowy prezes jest właścicielem firmy budowlanej w Trzciance. W latach poprzednich pełnił przez dwie kadencję funkcję prezesa forum, to za jego kadencji w roku 2006 forum przystąpiło do Konfederacji Lewiatan, to jego wizja zmiany formuły działalności związku okazała się słuszna i pożyteczna. Wprowadziła związek na nowe tory, poprawiając skuteczność działań. Kontynuatorem dzieła przez kolejne lata był Tomasz Sikora. W okresie jego działalności forum  poszerzyło grono firm członkowskich oraz zintegrowało środowisko.

źródło: www.konfederacjalewiatan.pl