Nowa oferta od Credit Agricole dla przedsiębiorców obsługujących płatności bezgotówkowe

Nowa oferta od Credit Agricole dla przedsiębiorców obsługujących płatności bezgotówkowe
Fot. stock.adobe.com / piter2121
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nawet do 1300 zł premii może zyskać przedsiębiorca, który zdecyduje się na założenie Konta Biznes w Credit Agricole. W nowej ofercie promocyjnej Bank premiuje klientów obsługujących płatności bezgotówkowe i zachęca do otwierania rachunków przez aplikację mobilną, czytamy w komunikacie prasowym.

Konta firmowe banku Credit Agricole to oferta dopasowana do potrzeb różnych grup zawodowych i do skali działań biznesowych.

W przypadku osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą najlepiej sprawdzi się rachunek Solista Biznes, natomiast Sonata Biznes i Symfonia Biznes są przeznaczone dla małych i średnich firm.

W nowej specjalnej ofercie banku Credit Agricole konto można otworzyć do 30 września ‘23.

W jej ramach klienci zostaną zwolnieni z opłat za prowadzenie rachunku bieżącego i za przelewy Elixir zlecone w e-banku lub aplikacji CA24 Mobile.

Dodatkowo właściciel rachunku może otrzymać następujące premie:   

  • 50 zł dla klientów, którzy otworzą konto w aplikacji mobilnej CA24 Mobile i zapewnią co najmniej 1000 zł wpływu do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta;
  • 750 zł dla aktywnych klientów:
    • do 150 zł za przelewy do ZUS lub US (25 zł miesięcznie przez sześć miesięcy)
    • do 600 zł premii moneyback za płatności kartą debetową (3 proc. max 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy), pod warunkiem wykonania przez klienta minimum 3 płatności kartą w każdym miesiącu;
  • 200 zł za podpisanie umowy korzystania z terminalu płatniczego w wersji tradycyjnej POS lub na urządzenia mobilne SoftPOS w okresie sześciu miesięcy od otwarcia rachunku, pod warunkiem zapewnienia wpływów z transakcji terminalowych w wysokości 500 zł miesięcznie przez kolejne trzy miesiące;
  • 300 zł za podpisanie pierwszej umowy kredytu firmowego w okresie sześciu miesięcy od otworzenia konta.

Czytaj także: Credit Agricole i jego aplikacja CA24 Mobile ułatwiają założenie konta firmowego

Ułatwienia dla przedsiębiorców

– W naszej nowej ofercie premiujemy rozwiązania, które usprawniają i ułatwiają prowadzenie biznesu, i z których przedsiębiorcy korzystają najczęściej. Z nowym Kontem Biznes mogą zatem wykonywać swoje codzienne zadania, a dodatkowo otrzymają bonus pieniężny – mówi Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami, Daily Banking oraz Produktami Oszczędnościowymi w Credit Agricole.  

W ramach pakietów kont firmowych w Credit Agricole przedsiębiorcy mogą liczyć na różnorodne udogodnienia, które ułatwiają zarządzanie finansami firmowymi.

Klienci mają do dyspozycji m.in. nowoczesny e-bank, przyjazną i intuicyjną aplikację mobilną CA24 Mobile, a także płatności mobilne Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay i Xiaomi Pay.

Ponadto Bank proponuje również nowoczesne rozwiązania do obsługi płatności bezgotówkowych – obok tradycyjnego terminala klienci mogą skorzystać z opcji SoftPOS. Dzięki aplikacji ElavonSoftPOS można łatwo zmienić smartfon czy tablet (z systemem Android 8.0 lub nowszym) w terminal płatniczy. W ten sposób przedsiębiorcy zyskują możliwość przyjmowania płatności w dowolnym miejscu, bez konieczności instalowania dodatkowych urządzeń i infrastruktury.

Oferta dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą oraz rolnicy indywidualni mogą otworzyć zdalnie konto firmowe Solista Biznes przez aplikację mobilną CA24 Mobile.

Do uruchomienia konta wystarczy smartfon z aparatem fotograficznym, dowód osobisty i połączenie z Internetem. Bank wykorzystuje technologię umożliwiającą potwierdzenie tożsamości użytkownika za pomocą biometrii twarzy oraz weryfikację autentyczności dowodu osobistego.

Przed założeniem konta klient powinien sprawdzić, czy dane firmy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Głównym Urzędzie Statystycznym są aktualne. W innym przypadku nie będzie możliwości założenia rachunku bankowego.

Czytaj także: Wideorozmowa z doradcą umożliwi otrzymanie kredytu gotówkowego

Wsparcie płynności finansowej

Klienci firmowi, którzy założą Konto Biznes, od pierwszego dnia współpracy z bankiem mogą liczyć także na propozycje finansowania swojej działalności.

Bank oferuje na przykład Zielony Kredyt Inwestycyjny z obniżoną marżą, okresem kredytowania do 15 lat i kwotą do 10 mln zł. Dzięki niemu można sfinansować m.in. zakup lub budowę energooszczędnych budynków, zakup i wymianę maszyn i urządzeń na energooszczędne lub na instalację odnawialnych źródeł energii.

– W biznesie największym wyzwaniem jest zapewnienie płynności finansowej. Im łatwiejsze będzie zarządzanie finansami firmowymi, tym łatwiej przedsiębiorcom będzie skupić się na swoich działaniach biznesowych i na budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku – zapewnia Filip Kaczmarek, dyrektor Pionu Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Agrobiznesu.

Czytaj także: Credit Agricole uruchamia kantor walutowy w aplikacji CA24 Mobile

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.