mLeasing uruchomił serwis online do sprzedaży samochodów poleasingowych

mLeasing uruchomił serwis online do sprzedaży samochodów poleasingowych
Źródło: mLeasing
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
mLeasing udostępnił nowy serwis internetowy '"Wzorowe poleasingowe", z ofertą samochodów używanych. Strona zawiera oferty sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych (do 3,5 t). Każdy z pojazdów ma nie więcej niż 4 lata, posiada udokumentowany przebieg i historię obsługi serwisowej, jest w dobrym stanie technicznym i pochodzi z polskich salonów, podała spółka.

#mLeasing udostępnił nowy serwis internetowy '"Wzorowe poleasingowe", z ofertą samochodów używanych #mBank #leasing #samochody

„Samochody używane cieszą się niezmiennie dużą popularnością, ze względu na dobrą relację jakości do ceny. Niestety, każdy z nas słyszał historie o przekręconych licznikach czy ukrytych wadach samochodu, które trudno wykryć przy zakupie z niepewnego źródła. Oferta samochodów poleasingowych jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zamiast 'kupować kota w worku’, wolą wybrać pojazd utrzymany w dobrym stanie i którego historii mogą być pewni” – powiedział prezes mLeasing Cezary Raczyński, cytowany w komunikacie.

Każdy z samochodów dostępnych na platformie sprzedażowej „Wzorowe poleasingowe” jest prezentowany w technologii 360°, która pozwala obejrzeć go w najdrobniejszych szczegółach z zewnątrz i wewnątrz. Ponadto, każdy pojazd jest dokładnie opisany, wraz z podaniem informacji na temat jego parametrów technicznych i elementów wyposażenia, wskazano w materiale.

Oferty kredytów, leasingu lub wynajmu długoterminowego

Dodatkowo, klienci indywidualni, którzy nie chcą kupić samochodu używanego za gotówkę, mogą skorzystać z kredytu, a przedsiębiorcy – z oferty leasingu lub wynajmu długoterminowego.

Oferta mLeasing obejmuje finansowanie samochodów, pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, sprzętu medycznego czy nieruchomości.

mBank należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Strategicznym akcjonariuszem mBanku jest niemiecki Commerzbank. Bank jest notowany na GPW od 1992 roku.

Źródło: ISBnews