Michał Mastalerz nowym prezesem PwC Polska

Michał Mastalerz nowym prezesem PwC Polska
Michał Mastalerz Fot. PwC Polska
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Michał Mastalerz 1 stycznia 2023 roku zostanie nowym prezesem PwC Polska. Zastąpi on na tym stanowisku Adama Krasonia, który zostanie prezesem PwC w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

Michał Mastalerz pracuje w PwC 26 lat, a od ponad 14 lat jest partnerem. Ostatnie 3,5 roku był członkiem zarządu, pełnił rolę lidera Clients & Markets. Współtworzył i wdrażał strategię PwC dotyczącą zwiększenia współpracy wszystkich linii serwisowych, operacjonalizację głównych inicjatyw firmowych, w tym program dla kluczowych klientów. Od początku swojej drogi z firmą był związany z biurem PwC w Krakowie, którym kierował przez ponad 12 lat.

Czytaj także: Adam Krasoń nowym prezesem PwC w Europie Środkowo-Wschodniej >>>

„Wspólnie z Michałem będziemy realizować naszą globalną strategię The New Equation, żeby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją nasi klienci w tych dynamicznie zmieniających się czasach. Serdecznie Michałowi gratuluję i życzę wielu sukcesów. Jako nowy prezes PwC w Polsce – przejmuje pieczę nad stabilnie rozwijającym się biznesem oraz silną marką, jaką przez lata, dzięki zaangażowaniu wszystkich naszych partnerów i pracowników, zbudowaliśmy na polskim rynku” – powiedział Adam Krasoń, dotychczasowy prezes PwC Polska.

PwC działa w 155 krajach i zatrudnia ponad 284 tysięcy osób

W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób.

Źródło: PwC Polska, ISBnews