mBank spełnia „zakurzone marzenia”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mbank.03.400x153mBank rozpoczyna kampanię promującą nową ofertę kredytu gotówkowego z gwarancją najniższego oprocentowania. Koncept reklamowy oparto na idei spełnienia dawnych, nieco już "zakurzonych" marzeń. Działania potrwają do końca września i obejmą telewizję, kino, internet oraz outdoor.

Nowa koncepcja promocyjna banku przedstawiona została w dwóch spotach reklamowych: „Motocykl” oraz „Wesele”. Ich bohaterowie, dzięki kredytowi gotówkowemu, mogą zrealizować swoje dziecięce fantazje – marzenie małej dziewczynki o byciu księżniczką i chłopięcą fascynację jednośladami. Spot „Motocykl”, który od poniedziałku można zobaczyć w telewizji, dodatkowo prezentuje mobilne rozwiązania banku – możliwość wzięcia kredytu w 30 sekund za pośrednictwem aplikacji mobilnej w smartfonie.

– Każdy z nas ma jakieś marzenie z młodości, którego dotychczas nie udało mu się osiągnąć. Brak pieniędzy, czasu, inne priorytety – zawsze coś stawało na drodze. W naszej kampanii chcieliśmy pokazać, że w końcu przychodzi odpowiedni moment, by zapomniane już pomysły ponownie ożywić i zrealizować przy pomocy kredytu gotówkowego mBanku – mówi Piotr Jakubowski, ekspert w Departamencie Marketingu Bankowości Detalicznej mBanku.

Kampania prowadzona będzie równolegle w kilku kanałach. Obejmie telewizję (wszystkie główne stacje oraz wybrane kanały tematyczne), internet (wybrane portale, serwisy video, sieci reklamowe), kina (emisja spotów w sieciach Cinema City, IMAX, Helios, Kinoplex) oraz outdoor (ponad 800 nośników, billboardy, backlighty i citylighty w największych miastach).

Wszystkie działania zostały przygotowane wspólnie z agencją Grey, domem mediowym Mindshare i domem produkcyjnym Graffiti Film.

Źródło: mBank