Korzystasz z bankowości mobilnej, masz lokatę na 4%

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mbank.03.400x153Trzymiesięczna lokata mobilna z oprocentowaniem 4 proc. w skali roku to nowa propozycja mBanku dla klientów szukających oferty depozytowej. Lokata przeznaczona jest dla użytkowników rozwiązań bankowości mobilnej.

Klienci mBanku, którzy posiadają już aplikację mobilną banku lub pobiorą ją do 17 czerwca, mogą skorzystać z promocyjnej oferty lokaty trzymiesięcznej oprocentowanej na 4 proc. w skali roku. Wniosek o założenie lokaty udostępniony zostanie klientom w okresie od 18 do 24 czerwca w nowym serwisie transakcyjnym mBanku. Minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł, a maksymalna – 10 tys. zł.

Lokata dostępna jest dla nowych środków, czyli takich, które nie są ulokowane jeszcze w mBanku na rachunku osobistym, koncie oszczędnościowym czy innym depozycie terminowym.

Wprowadzenie do oferty lokaty mobilnej jest kolejnym elementem budowania strategii banku w oparciu o mobilność. Od kilku dni nowi klienci mogą zakładać bezpłatne eKonto mobilne, oprocentowane również 4 proc. w skali roku.

Źródło: mBank