Koronawirus: samochody dla szpitali zakaźnych

Koronawirus: samochody dla szpitali zakaźnych
Źródło: Toyota FS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Toyota Financial Services dołącza do akcji #jedziemyzpomoca, w ramach której wyposaży szpitale zakaźne we flotę samochodów.

#BogdanGrzybowski: Nie chodzi tutaj tylko o przewożenie chorych, czy personelu medycznego, ale także o cały transport w celach administracyjno-zaopatrzeniowych #Koronawirus #jedziemyzpomoca @ToyotaFinancial @ToyotaMotorCorp @ToyotaPolska

Obiekty polskiej służby zdrowia walczące obecnie z epidemią koronawirusa otrzymają 20 aut, które posłużą do celów transportowych.

20 samochodów na co najmniej trzy miesiące

Toyota Financial Services w ramach akcji #jedziemyzpomoca  organizowanej przez Toyota Motor Poland, użyczy szpitalom zakaźnym flotę swoich samochodów, wspierając w ten sposób walkę z epidemią COVID-19.

Planowane jest rozdysponowanie za pośrednictwem stacji dilerskich 20 aut wśród jednostek szpitalnych na terenie Polski.

Samochody zostaną przekazane szpitalom na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia bez jakichkolwiek kosztów wynajmu.

Auta dla personelu medycznego

Pojazdy zapewnią personelowi medycznemu mobilność w codziennych czynnościach związanych ze zwalczaniem pandemii koronawirusa.

‒ Niezwykle ważnym elementem działań służby zdrowia w obecnym czasie pandemii, jest zapewnienie nieprzerwalności transportu. Nie chodzi tutaj tylko o przewożenie chorych, czy personelu medycznego, ale także o cały transport w celach administracyjno-zaopatrzeniowych.

Staraliśmy się, aby nasza pomoc była maksymalnie uproszczona i dotarła do placówek w jak najszybszym czasie. Wówczas od razu będzie mogła służyć w niesieniu realnej pomocy Polakom – mówi Bogdan Grzybowski, Prezes Zarządu Toyota Bank Polska S.A.

O firmie

Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation.

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2000 roku. W 2002 roku bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi banku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze.

Źródło: Toyota Bank