Konkurs Deutsche Bank i MasterCard® dla miłośników kina – do wygrania zaproszenia na Berlinale

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

deutsche.bank.03.400x118Deutsche Bank i MasterCard zapraszają do udziału w konkursie: płacąc kartą MasterCard Deutsche Bank, można wygrać wyjazd na 66. Festiwal Filmowy w Berlinie. Konkurs trwa do końca stycznia.

Udział w gali otwierającej 66. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie, przejście po czerwonym dywanie, wejście na ceremonię wręczenia Honorowego Złotego Niedźwiedzia, pokaz filmowy, spotkania z gwiazdami – takie unikalne przeżycia czekają na zwycięzców konkursu dla posiadaczy kart płatniczych MasterCard Deutsche Bank.

Aby wziąć udział w konkursie, należy płacić bezgotówkowo debetową lub kredytową kartą MasterCard Deutsche Bank, zbierać paragony i zarejestrować transakcje na stronie www.bliskogwiazd.pl. Za każdą transakcję o minimalnej wartości 500 zł uczestnik otrzyma 1 metr wirtualnej taśmy filmowej. Pięcioro uczestników, którzy w czasie trwania konkursu wykonają i zarejestrują najwięcej transakcji, a zatem zdobędą najdłuższą taśmę filmową, otrzyma unikalne nagrody – 2-osobowe zaproszenia VIP na 66. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. Zaproszenia obejmują m.in. transport do Berlina, pobyt w luksusowym hotelu oraz wstęp na oficjalne wydarzenia w ramach Festiwalu dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://bliskogwiazd.pl/assets/Regulamin/Berlinale-Regulamin-konkursu-BliskoGwiazd-7.01.2016.pdf

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie (nazywany też Berlinale) to jeden z najbardziej prestiżowych międzynarodowych festiwali filmowych w Europie i na świecie. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1951 r. Wśród nagrodzonych znaleźli się tacy twórcy jak Robert Altman, Michelangelo Antonioni, Ingmar Bergman, Roman Polański, Carlos Saura czy Milos Forman. W 2015 r. do grona laureatów dołączyła Małgorzata Szumowska, otrzymując Srebrnego Niedźwiedzia za film „Body/ Ciało”. Tegoroczny festiwal, podczas którego zostanie zaprezentowanych blisko 400 filmów, potrwa od 11 do 21 lutego i zgromadzi w Berlinie cały świat kina.

Źródło: Deutsche Bank Polska S.A.