Klarna zaoferuje nowe elastyczne rozwiązania płatnicze dla klientów ABOUT YOU

Klarna zaoferuje nowe elastyczne rozwiązania płatnicze dla klientów ABOUT YOU
Fot. Klarna
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
ABOUT YOU rozszerza możliwości płatnicze o przyjazne dla użytkowników rozwiązania finansowe Klarny w Polsce. Od teraz ABOUT YOU oferuje klientom w Polsce opcję płatności "Kup teraz, zapłać za 30 dni". Wkrótce dostępna będzie również opcja "Zapłać teraz", umożliwiająca natychmiastową płatność za zakupy.

Popularna opcja „Kup teraz, zapłać za 30 dni” oferuje klientom ABOUT YOU możliwość opłacenia zakupów w ciągu 30 dni, bez dodatkowych kosztów, dając tym samym wszystkim kupującym wystarczająco dużo czasu, aby mogli dotknąć i przymierzyć produkt zanim za niego zapłacą. Klarna gwarantuje również bezproblemowe i bezpieczne zakupy dzięki ochronie kupującego na wypadek, gdyby produkt nie dotarł na czas, był wadliwy lub po prostu nie spełniał oczekiwań konsumentów.

Elastyczne opcje płatności Klarny na dziewięciu rynkach

Od 2020 roku klienci ABOUT YOU korzystają z elastycznych opcji płatności Klarny na dziewięciu rynkach (Niemcy, Austria, Holandia, Dania, Szwecja, Belgia, Finlandia, Norwegia, Szwajcaria).  Wprowadzenie Klarny na pięć kolejnych rynków w tym miesiącu (Polska, Portugalia, Hiszpania, Włochy i Francja), to kolejny kamień milowy w rozwoju partnerstwa między firmami.

Czytaj także: Klienci LPP, właściciela Reserved, mogą już korzystać z odroczonych płatności Klarny >>>

Polscy klienci szukają bardziej elastycznych i intuicyjnych opcji płatności.

„Dzięki współpracy  z ABOUT YOU zaoferujemy kupującym więcej możliwości wyboru. Obie firmy podzielają przekonanie, że pozytywne doświadczenie zakupowe użytkowników w dłuższej perspektywie zdecyduje o konkurencyjności w e-commerce. Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem granic naszego partnerstwa, dzięki któremu Klarna rozwija się w Polsce. Łączy nas pasja do podnoszenia jakości doświadczeń klientów” – Łukasz Dwulit, Country Manager Poland w Klarnie.

„Stale pracujemy nad tym, aby zaoferować naszym klientom, jak najlepsze doświadczenia. Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem naszego partnerstwa z Klarną na Polskę i wiele innych rynków w całej Europie, aby zaoferować naszym klientom elastyczną płatność i łatwą opcje „Kup teraz zapłać za 30 dni”. Chcemy, aby mogli oni robić zakupy i płacić jakkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą” – stwierdza Hannes Wiese, Co-Founder & Co-CEO w ABOUT YOU.

Źródło: Klarna