Kevin Turpin awansował na dyrektora ds. Rynków Kapitałowych w Colliers na Europę Środkowo-Wschodnią

Kevin Turpin awansował na dyrektora ds. Rynków Kapitałowych w Colliers na Europę Środkowo-Wschodnią
Kevin Turpin, regionalny dyrektor ds. Rynków Kapitałowych w Colliers w Europie Środkowo-Wschodniej. Źródło: Colliers
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Colliers, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości oraz zarządzania inwestycjami, awansował Kevina Turpina na stanowisko regionalnego dyrektora ds. Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE), czytamy w komunikacie prasowym Firmy.

Kevin Turpin pełnił wcześniej funkcję dyrektora ds. badań Colliers w regionie CEE. Jego 17-letnie doświadczenie pozwoliło mu na zdobycie szerokiej wiedzy na temat rynków kapitałowych.

Nowatorskie podejście Kevina Turpina wsparte tradycyjnymi, dogłębnymi analizami rynku i trendów pomogło klientom inwestycyjnym w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących nieruchomości, szczególnie w ciągu ostatnich dwóch trudnych lat.

Kevin Turpin jest również uznanym prelegentem na najważniejszych międzynarodowych wydarzeniach poświęconych nieruchomościom, podczas których dzieli się swoją wiedzą na temat rynków kapitałowych i badań oraz szerokim spojrzeniem na trendy rynkowe.

Rozszerzanie oferty dla rynku kapitałowego CEE

W nowej roli Kevin Turpin skupi się na dalszym rozwoju oferty firmy w zakresie rynków kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Colliers świadczy szerokie spektrum usług inwestycyjnych, w tym doradztwo zarówno po stronie kupującego, jak i sprzedającego, obejmujące komercyjne i techniczne badania due diligence, w ramach oferty strategicznych usług inwestycyjnych.

‒ Nominacja Kevina to ważny krok dla Colliers w Europie Środkowo-Wschodniej, jak i na całej arenie europejskiej. Jestem przekonany, że jego obecne relacje biznesowe oraz znajomość rynków pomogą naszym klientom w rozwijaniu działalności i podejmowaniu właściwych decyzji strategicznych, a także w pozyskiwaniu nowych możliwości inwestycyjnych.

Wspólnie stworzymy bardziej kompletną i unikalną regionalną platformę dla inwestorów z różnych segmentów rynku nieruchomości ‒ mówi Luke Dawson, dyrektor zarządzający ds. Transgranicznych Rynków Kapitałowych w Colliers w regionie EMEA.

‒ Cieszę się, że mogę powitać Kevina w tej nowej roli. Jego imponujące doświadczenie w zakresie analiz strategicznych, klas aktywów i regionów geograficznych pozwoli na zapewnienie naszym klientom unikalnej i szerokiej oferty ‒ powiedziała Monika Rajska-Wolińska, dyrektor generalna Colliers na region  Europy Środkowo-Wschodniej.

Kevin Turpin będzie ściśle współpracować z Dorotą Wysokińską-Kuzdrą, Senior Partner Colliers w Polsce i dyrektor Działu Corporate Finance & Living Services na Europę Środkowo-Wschodnią. Jej zespół wspiera klientów w zakresie doradztwa, transakcji i operacji dotyczących szeroko pojętego sektora living, a także finansowania dłużnego i kapitałowego.

Doradztwo na rynkach nieruchomości CEE

‒ Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę objąć nowe stanowisko właśnie w tym momencie mojej kariery. Colliers już teraz ma najwyższej klasy ekspertów inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jednak stale rozwijamy nasze kompetencje, aby zapewnić klientom najlepsze możliwe rezultaty.

Cieszę się, że przy okazji pełnienia nowych obowiązków będę mógł wykorzystać swoje bogate doświadczenie w doradztwie na rynkach nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, które nabyłem zarówno w okresie hossy, jak i bessy — mówi Kevin Turpin, regionalny dyrektor ds. Rynków Kapitałowych w Colliers w Europie Środkowo-Wschodniej.

Region Europy Środkowo-Wschodniej w Colliers obejmuje obecnie Bułgarię, Czechy, Węgry, Polskę, Rumunię i Słowację.

Źródło: Colliers International