Kamil Kowa z Savills uzyskał certyfikat CIS HypZert

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

savills.02.500x254Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, ma przyjemność poinformować, że Kamil Kowa, Dyrektor Działu Wycen i Doradztwa w Polsce, uzyskał certyfikat CIS HypZert (MLV), który stanowi dowód najwyższych kompetencji w przygotowywaniu wycen dla sektora bankowego i pozostałych instytucji finansowych. Kamil Kowa jest jednym z siedmiu profesjonalistów w Polsce, którzy dotychczas uzyskali ten prestiżowy certyfikat.

Kamil Kowa posiada blisko 12-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, komercyjnych. Zanim dołączył do Savills, pracował w EY Real Estate Advisory Group, gdzie doradzał wielu prestiżowym klientom instytucjonalnym i międzynarodowym korporacjom w Polsce i regionie CEE. Kamil jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii. Posiada polskie uprawnienia rzeczoznawcy oraz jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (Royal Institution of Chartered Surveyors – MRICS).

Dział Wycen i Doradztwa Savills świadczy usługi z obszaru doradztwa oraz wycen nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Firma przeprowadza rocznie kilkaset wycen, obejmujących zarówno pojedyncze nieruchomości, jak i ich portfele. Projekty realizowane są na rzecz szerokiego grona międzynarodowych i polskich klientów, w tym banków, funduszy inwestycyjnych, deweloperów oraz właścicieli nieruchomości. Łączna wartość wycenionych przez Savills nieruchomości w ostatnim roku przekroczyła €7 mld.

Źródło: Savills