Już 13 listopada rozpoczyna się 12. Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych 2020 online

Już 13 listopada rozpoczyna się 12. Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych 2020 online
Źródło: KPBiTF
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych jest sztandarowym projektem Koła Naukowego Prawa Bankowego działającego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który od lat wpisuje się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na biznesowo-prawnej mapie Polski. Zasadniczym celem każdej edycji jest stworzenie przestrzeni do dyskusji dla środowiska prawniczego, akademickiego i szeroko rozumianego biznesu.

Agenda 12. Kongresu Prawa Bankowego i Technologii Finansowych obejmuje wystąpienia oraz panele dyskusyjne poświęcone zagadnieniom stymulowania rozwoju innowacji finansowych, zapewnienia bezpieczeństwa w świecie finansów przyszłości, nowoczesnych możliwości związanych z wdrażaniem chmury obliczeniowej w sektorze finansowym oraz zastosowania technologii finansowych w procedurze przeciwdziałania praniu pieniędzy ‒ czytamy w komunikacie Organizatorów.

Poruszone zostaną także najbardziej aktualne problemy związane z nagłymi zmianami wywołanymi pandemią COVID-19 i nowymi wyzwaniami, przed którymi nieoczekiwanie postawiony został sektor bankowy. Porozmawiamy o szansach i zagrożeniach dla polskiego sektora finansowego zaznaczających się w epoce dynamicznego rozwoju technologii finansowych oraz dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Goście Kongresu

12. Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych otworzy wystąpienie Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego ‒ dr hab. prof. Uniwersytetu Warszawskiego Jacka Jastrzębskiego.

Podczas wydarzenia będziemy gościć także m.in.: mec. Marcina Marutę (Maruta Wachta), dr. Pawła Widawskiego (Fundacja Polska Bezgotówkowa), dr. Macieja Kaweckiego (Wyższa Szkoła Bankowa, Maruta Wachta), mec. Mateusza Blochera (Sołtysiński Kawecki & Szlęzak), Juliana Schmuckera (European Banking Federation), przedstawicieli Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego i Związku Banków Polskich oraz wielu innych ekspertów z dziedziny prawa, bankowości i biznesu.

W przerwach wydarzenia zostaną odtworzone przygotowane wcześniej dodatkowe materiały, w tym wywiady ze znanymi przedstawicielami sektora finansowego.

Bez rejestracji, udział bezpłatny

Udział w Kongresie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji – transmisja odbędzie się̨ w czasie rzeczywistym na ogólnodostępnych platformach ‒ profilu wydarzenia na portalu Facebook, a także na profilu Koła na YouTube.

Zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony 12. Kongresu Prawa Bankowego i Technologii Finansowych oraz profili w social mediach, gdzie na bieżąco będą pojawiać się szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.

Patronem medialnym Kongresu jest portal aleBank.pl.

Zapraszamy przed monitory już 13 listopada 2020 r., aby uczestniczyć w tegorocznej wyjątkowej edycji Kongresu:

www.kongresprawabankowego.pl

https://www.facebook.com/kongresprawabankowego

https://www.linkedin.com/showcase/kongres-prawa-bankowego

Źródło: Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych