Jubileuszowy Cashless Congress rozpocznie się już 31 maja 2022

Jubileuszowy Cashless Congress rozpocznie się już 31 maja 2022
Źródło: Fundacja Polska Bezgotówkowa
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
31 maja i 1 czerwca 2022 roku w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się jubileuszowy X. Cashless Congress. Patronem medialnym Kongresu jest portal aleBank.pl.

31 maja i 1 czerwca 2022 roku w  warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się jubileuszowy X. Cashless Congress.

W kongresie wezmą udział przedsiębiorcy z branży płatniczej, regulatorzy, przedstawiciele organizacji międzynarodowych, administracji publicznej i środowisk naukowych.

Impreza będzie okazją do poznania najnowszych trendów technologicznych, zrozumienia zmian prawnych i spotkania najważniejszych osób, odpowiedzialnych za rozwój płatności w Polsce.

Dorobek Cashless Congress

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała pierwszy kongres płatniczy.

Od tamtej pory Cashless Congress to tysiące uczestników, setki panelistów i prelegentów, blisko 100 wręczonych eDukatów.

W tegorocznej imprezie weźmie udział ponad stu panelistów i prelegentów. Przewidziano kilkadziesiąt paneli na dwóch scenach kongresowych.

W kuluarach kongresu znajdą się stoiska czołowych dostawców technologii

Nagrody za dekadę

Przewidziano uroczystą Galę z nagrodami branżowymi dla najlepszych z najlepszych za 2022 rok z dodatkowo nagrodzonymi najważniejszymi osobami i inicjatywami ostatniego dziesięciolecia.

X. Cashless Congress przypomni uczestnikom szczególne osiągnięcia branży płatniczej w ostatnich 10 latach. Opowiedzą o nich bohaterowie wydarzeń, autorzy wyjątkowych rozwiązań, świadkowie zmian zachodzących na polskim rynku.  

Więcej informacji o kongresie na stronach: Cashlees Congresss

Cashless Congress 2022 patronat medialny aleBank.pl
Źródło: Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego

Źródło: Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego