Iwona Szmitkowska ponownie obejmie stanowisko prezesa Work Service

Iwona Szmitkowska ponownie obejmie stanowisko prezesa Work Service
Źródło: Work Service
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Iwona Szmitkowska decyzją rady nadzorczej Work Service obejmie funkcję prezesa zarządu spółki od 1 stycznia 2021 r., zastępując na tym stanowisku Thibault Lefebvre'a dyrektora regionalnego Gi Group na Europę Środkową, podała spółka. Nowym wiceprezesem spółki został dyrektor regionalny Gi Group na Europę Zachodnią Paolo Caramello.

Powołana na stanowisko prezesa zarządu Work Service Iwona Szmitkowska pełniła funkcję wiceprezesa zarządu od 24 sierpnia br., kiedy została zrealizowana umowa inwestycyjna, na mocy której Gi Group przejęła kontrolny pakiet akcji Work Service. Wcześniej przez półtora roku piastowała stanowisko prezesa zarządu spółki, z którą jest związana od 2003 roku. 1 stycznia 2021 roku zastąpi Thibault Lefebvre’a dyrektora regionalnego Gi Group na Europę Środkową, podano w komunikacie.

Doświadczenie zawodowe

„Doświadczenie Iwony Szmitkowskiej w branży będzie kluczowe dla dalszego rozwoju firmy. W pełni ufamy Iwonie, jej zdolności do kierowania firmą i stawienia czoła nadchodzącym wyzwaniom na rynku pracy” – powiedział przewodniczący rady nadzorczej Work Service, Head of M&A Gi Group Maurizio Uboldi, cytowany w komunikacie. 

Nowym wiceprezesem zarządu Paolo Caramello jest związany z Gi Group od 2016 roku i odpowiada za opracowanie i wdrażanie strategii, realizację celów biznesowych we wszystkich spółkach Grupy: Gi Group, Wyser, Grafton, Marks Sattin, Gi Group BPO, Intoo, Tack Tmi, podano także.

Czytaj także: Iwona Szmitkowska prezesem Work Service >>>

„Koncentrujemy się na naszych źródłowych kompetencjach i usługach w zakresie elastycznych form zatrudnienia i outsourcingu oraz doradztwa personalnego a także restrukturyzacji w obszarze HR. Chcemy wzmocnić naszą pozycję rynkową, rozbudowując bazę klientów i wykorzystując olbrzymi potencjał – już nie tylko nasz jako spółki, ale całej grupy, której jesteśmy częścią. W centrum naszej uwagi bezspornie pozostanie najwyższa jakość obsługi klienta” – powiedziała wiceprezes Iwona Szmitkowska, cytowana w komunikacie.

Thibault Lefebvre obejmie funkcję dyrektora GI Group International na Europę Zachodnią, podsumowano w materiale.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 595,83 mln zł w 2019 r.

Źródło: ISBnews