IT@BANK 2018 – Ostrzegamy: liczba miejsc ograniczona!

IT@BANK 2018 – Ostrzegamy: liczba miejsc ograniczona!
Źródło: CPBiI
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rozpoczęto zapisy na kolejną edycję IT@BANK, największej i najbardziej prestiżowej konferencji środowiska informatycznego sektora bankowego w Polsce, która odbędzie się już 15 listopada 2018 r., w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre w Warszawie.

Ruszyły zapisy na IT@BANK 2018, największą i najbardziej prestiżową konferencję środowiska informatycznego sektora bankowego w Polsce #ITBANK #ZBP #MiesiecznikBANK @MiesiecznikBANK

Poruszana tematyka dotyczy technologii IT w służbie biznesu finansowego oraz wpływu nowych technologii na rozwój i efektywność sektora. To właśnie tutaj wskazywane są, inspirowane rozwiązaniami technologicznymi, najnowsze trendy i zastosowania dokonywane w biznesie bankowym – zarówno w Polsce, jak i na świecie.

To najlepsze miejsce i świetna okazja do bezpośrednich spotkań przedstawicieli kierownictw banków z kierownictwem firm technologicznych. W latach ubiegłych w konferencji uczestniczyło średnio około 600 osób – to najlepiej świadczy o jej randze i poziomie merytorycznym.

Konferencję organizuje Centrum Prawa Bankowego i Informacji w ścisłej współpracy ze Związkiem Banków Polskich, Forum Technologii Bankowych oraz Radą Bankowości Elektronicznej, z aktywnym udziałem redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Agenda konferencji moderowana jest przez Radę Programową, w skład której wchodzą członkowie zarządów polskich banków, Związku Banków Polskich oraz Forum Technologii Bankowych.

Konkurs: IT@BANK FINTECH CHALLENGE 2.0

Podczas tegorocznej edycji konferencji Rada Programowa postanowiła, wzorem lat ubiegłych, zaprezentować w odrębnej sesji najciekawsze rozwiązania fintechów, które mogą wywrzeć wpływ na rozwój sektora finansowego.

Uczestnictwo

Rejestracja uczestników jest możliwa poprzez stronę internetową konferencji.

Firmy zainteresowane udziałem partnerskim w IT@BANK albo wykupieniem biletów proszone są o kontakt na e-mail: reklama@wydawnictwocpb.pl lub kontakt telefoniczny z biurem współpracy ze sponsorami.

Relację z tegorocznego wydarzenia znajdziecie Państwo na portalu Twitter, na koncie Miesięcznika Finansowego BANK: @MiesiecznikBANK – oficjalny hasztag #ITBANK

Zapraszamy również do obserwowania portalu aleBank.pl, na którym zamieściliśmy relacje ze wszystkich części konferencji IT@BANK 2018 oraz wyniki Rankingu.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji oraz rejestracja: www.aleBank.pl/ITBANK