II Jastrzębski Bieg Kobiet 5 + z drużyną Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

W niedzielę 31 maja odbył się II Jastrzębski Bieg Kobiet 5 +. Nie mogło na nim zabraknąć drużyny z Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju. Zapraszamy na relację filmową.

To już drugi rok, kiedy w Jastrzębiu – Zdroju organizowana jest impreza biegowa przeznaczoną tylko dla Pań. Na starcie pojawiło się blisko 700 zawodniczek, a wśród nich również drużyna Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju reprezentowana przez Panie pracujące w naszym Banku. W biegu udział wzięły: Magdalena Dejewska, Katarzyna Duchnowska, Ewa Frajhofer – Rzążewska, Justyna Leszczyńska, Anna Łomozik, Emilia Pilarska oraz Milena Reymann.

Trasa biegu liczyła 5,3 km, start miał miejsce przy Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój a meta zlokalizowana była na stadionie miejskim.

Wszystkie nasze zawodniczki ukończyły dystans ponad 5 kilometrów w określonym limicie czasowym oraz z uśmiechem na ustach. Pamiątkowe medale wszystkim zawodniczkom wręczała osobiście Pani Prezydent Jastrzębia – Zdroju, Pani Anna Hetman.

To dopiero druga edycja Jastrzębskiego Biegu Kobiet 5 +, a już zdobywa coraz większy rozgłos. Na uznanie zasługuje fakt, że nie jest to bieg tylko i wyłącznie dla wysportowanych, silnych kobiet, a dla wszystkich Pań, które chcą zrobić coś dla siebie.

Już teraz serdecznie zachęcamy do udziału w biegu za rok.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz relacji z biegu widzianej okiem naszych zawodniczek.

Więcej informacji o biegu znajdą Państwo na stronie http://www.biegjastrzebie.pl/kobiety-na-5/

Kliknij aby obejrzeć

Źródło: Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju