Home Broker partnerem programu Krakowska Karta Rodzinna 3+

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mlodzi.mieszkanie.01.400x267Home Broker jako pierwsza firma z branży nieruchomości została partnerem programu Krakowska Karta Rodzinna 3+. Dzięki temu rodziny wielodzietne będą mogły skorzystać z usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z 30-proc. rabatem oraz uzyskać nawet 93 tys. zł dopłaty na zakup mieszkania lub domu w rządowym programie dopłat do kredytów "Mieszkanie dla Młodych".

– Jesteśmy partnerem akcji, która ma pomagać rodzinom z trójką dzieci i więcej. Zasady programu wpisują się w nasz profil działalności, ale również wykorzystujemy szanse aktualnie płynące z rynku, czyli nową odsłonę MdM, włączającą rynek wtórny i większe dopłaty dla rodzin z dziećmi – mówi Michał Swat, dyrektor regionalny w Home Broker.

Program Krakowska Karta Rodzinna 3+ jest elementem polityki prorodzinnej Miasta Krakowa i ma na celu wspieranie i promowanie rodzin wielodzietnych. Krakowska Karta Rodzinna 3+ to system zniżek, ulg, preferencji i uprawnień. System ten tworzy Gmina Miejska Kraków oraz partnerzy, którzy przystępują do programu na podstawie zawieranych z Miastem porozumień. Krakowska Karta Rodzinna 3+ realizowana jest w szczególności w obszarach komunikacji miejskiej, kultury i rozrywki, sportu, rekreacji i wypoczynku oraz zdrowia, gastronomii i usług.

Do korzystania z Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ uprawnione są rodziny wielodzietne zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Kraków. Poprzez rodzinę wielodzietną rozumie rodzinę składającą się z rodziców (rodzica w przypadku rodzin niepełnych) mających na utrzymaniu co najmniej troje dzieci (w tym dzieci, nad którymi sprawują rodzinną pieczę zastępczą).

Za zakup mieszkania na rynku pierwotnym za pośrednictwem Home Broker nie jest pobierana prowizja. W przypadku zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego (w tym z dopłatą „Mieszkanie dla Młodych”) klient również nie ponosi kosztów obsługi.

Jerzy Węglarz