Fundusz Mieszkań na Wynajem: duże zainteresowanie nową inwestycją w Gdańsku

Fundusz Mieszkań na Wynajem: duże zainteresowanie nową inwestycją w Gdańsku
Fot. Fundusz Mieszkań na Wynajem
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Zaledwie tydzień od oficjalnego oddania do wynajmu nowej inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem przy ul. Kołodzieja odnotowano spore zainteresowanie ofertą. Od 15 stycznia odbyło się już niemal 50 prezentacji mieszkań dla osób zainteresowanych wynajmem.

Przygotowane #mieszkania pod klucz są gotowe do wynajmu i czekają na lokatorów #FunduszMieszkańnaWynajem #Gdańsk

Przygotowane mieszkania pod klucz są gotowe do wynajmu i czekają na lokatorów. – Wierzymy, że inwestycja przy ul. Kołodzieja powtórzy sukces naszego pierwszego projektu – we Wrzeszczu, na ul. Kilińskiego na terenie Browaru Gdańskiego, gdzie obecnie wszystkie lokale są wynajęte. W nowej lokalizacji na najemców czeka prawie 80 lokali gotowych do zamieszkania – zaznacza Rafał Malik, Dyrektor Biura Zarządzania Najmem Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Nowa inwestycja w Gdańsku przy ul. Kołodzieja 56 i 56 A w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, składa się z dwóch bliźniaczych bloków. W ofercie znalazły się mieszkania o powierzchni od 31 m/kw. do 57 m/kw. Dodatkowo do dyspozycji najemców jest 46 naziemnych miejsc postojowych oraz 37 w garażu podziemnym. Średnia cena najmu oscyluje między 29 – 32 zł za m/kw. i jest zależna od długości trwania umowy. Mieszkania można wynająć krótkoterminowo (na min. 6 miesięcy) lub na dłuższy okres (nawet do 10 lat). Najemcy mają zagwarantowane nie tylko bezpieczne i stabilne warunki umowy, ale także pierwszeństwo przy jej przedłużaniu.

Atrakcyjna lokalizacja

Zaletą inwestycji przy ul. Kołodzieja jest jej atrakcyjna lokalizacja. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej oraz bliskości do DK nr 501 jest ona doskonale skomunikowana zarówno z centrum miasta, jak też aglomeracją trójmiejską. Ma ona także dostęp do bogatej oferty handlowej i rekreacyjnej. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również m.in. szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, a także liczne sklepy, apteka oraz punkty usługowe. Jak zaznacza Rafał Malik – Trójmiasto jest doskonałym miejscem do inwestowania ze względu na zielone tereny, nowoczesną infrastrukturę i czyste powietrze. Wcześniej czy później na zdecydowanie większe zakupy niż indywidualni inwestorzy ruszą fundusze, które budować będą masowy portfel mieszkań na wynajem.

Mieszkania oferowane przez Fundusz to gwarancja wysokiego standardu wykończenia. W każdym z nowych lokali zaprojektowano szafy ubraniowe, natomiast kuchnie i łazienki są wyposażone w meble i sprzęt AGD. Najemcy korzystający z usług Funduszu Mieszkań na Wynajem mogą również wynająć komórkę lokatorską. Dodatkową zaletą jest profesjonalny 24-godzinny serwis na wypadek usterek czy awarii. Oferowane mieszkania w gdańskiej inwestycji posiadają dodatkowo balkony lub ogródki. Aby wynająć mieszkanie należy skontaktować się z Infolinią pod numerem 801 800 388. Biuro Obsługi Klienta znajduje się także w budynku przy ul. Kołodzieja 56 m 1. na parterze.

Źródło: Fundusz Mieszkań na Wynajem