Europ Assistance Bardzo Pomocna klientom Banku Millennium

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

millenium.02.400x226Bank Millennium wprowadził do swojej oferty nowe Konto 360º, wzbogacone Pakietem Bardzo Pomocnym. To skrojony pod kątem oczekiwań klientów pakiet usług assistance opracowany wspólnie z Europ Assistance Polska.

Konto 360º, wprowadzone 5 maja br. do oferty Banku Millennium, to kompleksowa oferta skierowana do klientów indywidualnych. W ramach tej oferty, klienci mogą przez 12 miesięcy od daty otwarcia rachunku bezpłatnie korzystać z dołączonego do konta ubezpieczenia assistance – Pakietu Bardzo Pomocnego – gwarantującego dostęp do całodobowej pomocy medycznej (w tym wizyt domowych) oraz assistance domowego oferującego wsparcie fachowców z różnych dziedzin.

Pakiet Bardzo Pomocny został opracowany wspólnie z Europ Assistance Polska i gwarantuje klientom banku całodobową pomoc medyczną w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Posiadacze Pakietu mogą w takim przypadku skorzystać m.in. z wizyt domowych lekarza i pielęgniarki. Natomiast w razie zdarzenia losowego w miejscu zamieszkania, klienci banku mogą skorzystać m.in. z interwencji hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz specjalisty od napraw sprzętu AGD/RTV/PC, a także z pomocy w zakresie napraw sprzętu IT (smartfona, telefonu, tabletu) oraz zakupu urządzenia w razie kradzieży.

Warto podkreślić, że klienci mogą skorzystać aż z 7 interwencji w roku. Wystarczy kontakt telefoniczny z Centrum Alarmowym Europ Assistance Polska.

Źródło: Grupa Europ Assistance