„Era Open X i PSD3” – szkolenie z cyklu Digital Banking Academy, 28 września 2023 r.

„Era Open X i PSD3” – szkolenie z cyklu Digital Banking Academy, 28 września 2023 r.
Źródło: BANK.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
14 września 2019 roku weszła w życie dyrektywa PSD2. Było to symboliczne otwarcie open bankingu, który nie osiągnął jeszcze pełnej dojrzałości. Już teraz wchodzimy w erę Open X będącej wyższym poziomem rozwoju bankowości i całego systemu finansowego.

Open X to możliwość dla wszystkich podmiotów wykorzystania tego, co jest w nich najlepsze, a przede wszystkim możliwość połączenia sił banków i fintechów.

Open X ma być bardziej skuteczną, ustrukturyzowaną formą współpracy, wspieraną przez standaryzację interfejsu API i wspólną analizę danych klientów.

Era Open X umożliwi bezproblemową wymianę danych i usług, poprawę jakości obsługi klienta i szybsze wprowadzanie innowacji produktowych. Czeka nas ewolucja rynku finansowego w skali, jakiej wcześniej nie zakładaliśmy. Open banking jest tylko jednym z elementów tej zmiany.

Digital Banking Academy

Główne tematy: dyrektywa PSD3, otwarta bankowość, bankowe API, współpraca z podmiotami trzecimi, współpraca z fintechami.

Przed nami wiele ciekawych wystąpień eksperckich oraz firechat z Gościem Specjalnym!

Wśród prelegentów eksperci reprezentujący sektor bankowy, kancelarie prawne oraz firmy technologiczne. 

Sprawdź agendę: https://digitalbankingacademy.com.pl/event/open-banking-i-era-open-x/.

Spotkajmy się 28 września ‘23. Obecność – jak zawsze – obowiązkowa!

Więcej informacji o szkoleniu i zapisy: Katarzyna Cechowska-Jastrzębska, k.cechowska@wydawnictwocpb.pl, tel. 885 885 923

www.digitalbankingacademy.com.pl

Źródło: BANK.pl