Dla fanów zakupów na AliExpress karta od Citi Handlowy

Dla fanów zakupów na AliExpress karta od Citi Handlowy
Fot. stock.adobe.com/radub85
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
AliExpress, globalna internetowa platforma detaliczna będąca częścią Alibaba Group, oraz Citi Handlowy nawiązały współpracę, w ramach której bank wyda co-brandową kartę kredytową Visa, oferującą posiadaczom vouchery i kupony na zakupy w AliExpress oraz rabaty zniżkowe u partnerów banku.

Aby otrzymać kartę wystarczy złożyć wniosek na stronie banku, na którą trafimy poprzez baner dostępny w aplikacji lub na stronie internetowej AliExpress.

Wnioskowanie o kartę z domu

Dzięki rozwiązaniu biometrycznemu, które Citi Handlowy wprowadził niemal dwa lata temu, wystarczy zrobić sobie selfie, żeby zweryfikować swoją tożsamość. Tym samym można przeprowadzić cały proces wnioskowania online bez wychodzenia z domu.

“ Dziś nie wychodząc z domu możemy kupić praktycznie wszystko, a AliExpress to niewątpliwie jedna z ulubionych platform zakupowych Polaków. Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować wspólnie pierwszą na rynku co-brandową kartę e-commerce, która nie tylko umożliwi proste i bezpieczne zakupy, ale przede wszystkim dostarczy dodatkowych korzyści naszym wspólnym klientom,” mówi Katarzyna Przybyła, odpowiadająca za Pion Niezabezpieczonych Produktów Kredytowych w banku Citi Handlowy.

Szybki wzrost AliExpress w Polsce

W ostatnim okresie, AliExpress odnotował trzycyfrowy wzrost w Polsce, obecnie najszybciej rozwijającym się rynku w Europie. Szczególnie wysoka sprzedaż pochodzi z takich segmentów jak dom, zdrowie i fitness oraz elektronika użytkowa.

„Citi Handlowy jest wieloletnim partnerem AliExpress i jesteśmy dumni ze współpracy nad wprowadzeniem tej pierwszej w swoim rodzaju karty e-commerce na polskim rynku” – powiedział Gary Topp, dyrektor generalny AliExpress na Europę Środkową i Wschodnią.

Zachęty dla posiadaczy karty

Za aktywację karty i dokonanie nią chociażby jednej transakcji bezgotówkowej jej posiadacze otrzymają voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w AliExpress.

Dodatkowo, po zalogowaniu się na stronę lub do aplikacji mobilnej AliExpress i wpisaniu swojego numeru Karty Citibank-AliExpress otrzymają kupon powitalny o wartości 20 zł.

Jednak z karty warto korzystać cały czas. Płacąc nią co miesiąc za zakupy minimum 300 zł posiadacze otrzymają w każdym cyklu rozliczeniowym punkty, które mogą wymienić w serwisie Citibank Online na voucher o wartości 15 zł do wydania w AliExpress. I tak co miesiąc przez okres nawet 3 lat. Nagród nie trzeba wymieniać co miesiąc. Można je skumulować i zbierać nawet przez sześć okresów rozliczeniowych, a następnie wymienić na voucher o wyższej wartości.

Dodatkowo – dla posiadaczy karty jeden dzień w miesiącu jest wyjątkowy – jeżeli każdego 8 dnia miesiąca zapłacą Kartą Citibank-AliExpress w AliExpress minimum 100 zł otrzymają dodatkowo kupon na zakupy o wartości 20 zł.

Źródło: Citi Handlowy