Diners Club Polska nawiązuje współpracę z Bankiem Polskiej Spółdzielczości

Diners Club Polska nawiązuje współpracę z Bankiem Polskiej Spółdzielczości
Źródło: Bank BPS - Grupa BPS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Diners Club Polska rozpoczął współpracę z Bankiem Polskiej Spółdzielczości, zrzeszającym banki spółdzielcze, poinformowały spółki. Karty płatnicze wydawany przez Diners Club Polska znajdą się w ofercie większości banków spółdzielczych z grupy BPS oraz w Banku BPS. Dla klientów dostępnych jest 7 różnych produktów skierowanych do osób prywatnych i firm.

Karty płatnicze wydawany przez #DinersClubPolska znajdą się w ofercie większości banków spółdzielczych z grupy #BPS oraz w Banku BPS

Dzięki współpracy nawiązanej między Diners Club Polska, a grupą BPS klienci Banku BPS oraz zrzeszonych z nim banków spółdzielczych, które przystąpią do współpracy, mogą wnioskować o karty ze wspólnym logo Diners Club i BPS. W ofercie znajdują się karty firmowe i prywatne, m.in. Diners Club Klasyczna, Traveler i LOT, karta Premium Vintage oraz produkty bezpośrednio adresowane do przedsiębiorców: karta Partner, Travel Account i Road Account, podano.

Pierwsza karta z logo Diners Club i BPS już została wydana

„Zawarta umowa współpracy otwiera przed nami nowy, istotny kanał dotarcia do ważnej grupy klientów, którzy poszukują luksusowych kart. Z kolei dla banków to możliwość zaoferowania wysokiej jakości produktu od doświadczonego i wiarygodnego partnera, bez konieczności ponoszenia kosztów niezbędnej infrastruktury i obsługi. Pierwsza karta z logo Diners Club i BPS już została wydana” – powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Diners Club Polska Monika Masztakowska, cytowana w komunikacie.

„Dzięki nawiązaniu współpracy lokalni przedsiębiorcy zyskają możliwość skorzystania z atrakcyjnych produktów. Karty Diners Club to istotne uzupełnienie naszej oferty, w której brakowało prestiżowych kart płatniczych dla klientów często podróżujących i oczekujących specjalnych warunków ubezpieczenia podróży oraz wstępu do saloników na lotniskach” – dodał dyrektor departamentu zarządzania produktami BPS Arkadiusz Zwierzchowski.

Bank Polskiej Spółdzielczości (BPS) działa na polskim rynku od 1992. Zrzeszając 308 banków spółdzielczych tworzy największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Specjalizuje się w obsłudze samorządów, rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego, handlu, rzemiosła i turystyki.

Diners Club Polska jest jedynym niebankowym wydawcą na terenie Polski, który wydaje karty działające jako obciążeniowe i kredytowe jednocześnie. Firma jest pionierem płatności bezgotówkowych w Polsce. Sieć akceptacji przekracza 21 mln punktów handlowo-usługowych i bankomatów w ponad 185 państwach. Diners Club Polska jest częścią Diners Club International.

Źródło: ISBnews