Citi Handlowy: lokata do 8,6%

Citi Handlowy: lokata do 8,6%
Źródło: Citi Handlowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Citi Handlowy proponuje 8,6% na koncie oszczędnościowym do kwoty 100 000 złotych przez 4 miesiące dla nowych klientów Citikonta, poinformował Bank.

Nowym posiadaczom kont Citigold i Citigold Private Client oferuje 8% na lokacie na 6 miesięcy, odpowiednio dla kwot do 500 tysięcy złotych oraz do 2,5 miliona złotych.

 W ramach kampanii „W Nowym Roku oszczędzaj z CitiKontem” konto z promocyjnym oprocentowaniem 8,6% można otworzyć na stronie, telefonicznie i we wszystkich oddziałach Banku.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy zawrą z Bankiem umowę otwarcia konta, następnie do końca lutego otworzą konto oszczędnościowe oraz będą otrzymywać na konto  wpływy na kwotę minimum 2000 zł miesięcznie do maja 2023 roku. Oprocentowanie promocyjne naliczane będzie przez cztery miesiące kalendarzowe. Szczegóły i regulamin oferty są dostępne na stronie banku.

Czytaj także: Toyota Bank podnosi oprocentowanie lokat nawet do 8,20%

 
Lokata „Citigold 8%”

Ofertę promocyjną na powitanie bank przygotował także dla nowych klientów Citigold i Citigold Private Client. Lokata „Citigold 8%” z oprocentowaniem 8% na 6 miesięcy jest dostępna:

  • dla kwot od 20 tysięcy do 500 tysięcy złotych dla nowych posiadaczy konta Citigold oraz
  • dla kwot od 20 tysięcy do 2,5 miliona złotych dla nowych posiadaczy konta Citigold Private Client.

Lokatę można otworzyć przez w oddziale. Każdy klient, który skorzysta z oferty promocyjnej „Citigold 8%”, może otworzyć drugą lokatę z oprocentowaniem 7,5% na 6 miesięcy dla takich samych kwot. Szczegóły i regulamin oferty są dostępne na stronie banku

Czytaj także: Do 2400 zł premii za otwarcie Konta Biznes w Credit Agricole

„W Nowym Roku oszczędzaj z CitiKontem”


Oferta „W Nowym Roku oszczędzaj z CitiKontem” obowiązuje do 31 stycznia 2023 lub do osiągnięcia liczby 1500 uczestników i dotyczy osób, które nie posiadały konta w Citi Handlowy przed 31.12.2022.

Oferta „Citigold 8%” obowiązuje od 9 stycznia do 28 lutego 2023. Oferta jest skierowana do nowych posiadaczy konta Citigold lub konta Citigold Private Client w Citi Handlowy.

Czytaj także: Ważą się losy oprocentowania lokat, co przyniesie 2023 rok?

Źródło: Citi Handlowy