BS w Ostrowi Mazowieckiej: ponad 17 tys. złotych od pracowników i władz dla lokalnej służby zdrowia

BS w Ostrowi Mazowieckiej:  ponad 17 tys. złotych od pracowników i władz dla lokalnej służby zdrowia
Źródło: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Zebrane środki posłużą wsparciu przy zakupie środków ochrony dla lekarzy, pielęgniarek i personelu w Szpitalach w Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęce, Wyszkowie i Wołominie.

#BartoszKublik: W rękach polskich lekarzy i pielęgniarek jest nie tylko zdrowie Polaków, ale też los gospodarki #Koronawirus #WsparcieSzpitali #BankiSpółdzielcze #BSOstrowia

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej zorganizował zbiórkę pieniężną, w której udział wzięli Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Banku, na rzecz pomocy szpitalom w walce z Covid-19.

Zbiórka spotkała się z ogromnym zaangażowaniem.  Zebrana kwota wynosiła 17 610 zł. Pieniądze posłużą zakupowi środków ochrony dla lekarzy, pielęgniarek oraz pozostałego personelu w Szpitalach w Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęce, Wyszkowie i Wołominie.

Za pomoc serdecznie podziękował bankowcom Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej mgr inż. Artur Wnuk.

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o wpływie koronawirusa na gospodarkę >>>

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej przekazał 117 tys. zł dla szpitali

Wcześniej, przypomnijmy ‒  BS w Ostrowi Mazowieckiej również dofinansował lokalną służbę zdrowia.

‒ W tych miastach mieszkają i pracują nasi Klienci i Pracownicy. Musimy powstrzymać epidemię. Jest to ważne dla każdego Polaka i Europejczyka. Dla każdego podmiotu: prywatnego i publicznego.

Zależy od tego zdrowie i życie obywateli tu i teraz, ale także nasza przyszłość w szerokim zakresie.

Od tego jak szybko i w jakim stylu przez to przejdziemy zależy los dziesiątków tysięcy polskich firm oraz przyszłość setek tysięcy, jeśli nie milionów miejsc pracy w Polsce.

Bądź na bieżąco – zapisz się na nasz newsletter >>>

Nie jest dziś przesadą powiedzieć, że w rękach polskich lekarzy i pielęgniarek jest nie tylko zdrowie Polaków, ale też los gospodarki.

Dlatego wszyscy, którzy na co dzień tworzą tkankę gospodarczą regionu i kraju winni dziś wesprzeć starania o bezpieczeństwo personelu medycznego ‒ podkreśla Bartosz Kublik, Prezes Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej