BNP Paribas Bank Polska: kredyty hipoteczne tylko dla stałych klientów, po trzech miesiącach korzystania z oferty

BNP Paribas Bank Polska: kredyty hipoteczne tylko dla stałych klientów, po trzech miesiącach korzystania z oferty
Fot. stock.adobe.com/dennizn
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W BNP Paribas Bank Polska od czerwca o kredyt hipoteczny będą mogli wnioskować ci klienci, którzy od co najmniej trzech miesięcy korzystają z dowolnego produktu banku. Wyjątkiem jest "zielona hipoteka", dostępna zarówno dla nowych klientów, jak i obecnych, poinformował bank.

– Kluczowe znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego od czerwca naszą ofertę dostosowujemy do aktualnej sytuacji rynkowej i wymogów regulacyjnych – mówi Przemysław Furlepa, Wiceprezes Zarządu Banku BNP Paribas, odpowiedzialny za Obszar Bankowości Detalicznej i Biznesowej.

W kontekście rosnącej inflacji i stóp procentowych, działając odpowiedzialnie, chcemy zabezpieczyć klientów przed ryzykiem nadmiernego zadłużenia się.

– Jednocześnie jesteśmy przekonani, że potrzeba promowania zrównoważonych inwestycji jest jak najbardziej aktualna. Takie rozwiązania będziemy wspierać m.in. przez „zielone hipoteki” – z korzyścią zarówno dla klientów jak i środowiska. Zachęcamy także naszych obecnych i przyszłych klientów do korzystania z nowoczesnych, zdigitalizowanych produktów bankowych dostępnych w bankowości internetowej i mobilnej – dodaje.

Programy Wsparcia Kredytobiorców

Bank od czerwca skupi się na potrzebach obecnych klientów, którzy korzystają z kredytów hipotecznych, oferując im szereg atrakcyjnych rozwiązań jak ubezpieczenia, rachunki bieżące i firmowe, kredyty gotówkowe i karty kredytowe, czy konsolidacja zobowiązań. Przygotowuje się również do wdrożenia Programów Wsparcia Kredytobiorców, aby pomóc w razie potrzeby w skorzystaniu z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców i wakacji kredytowych.

„Zielona hipoteka” także dla nowych klientów

Bank zachęca nowych klientów do korzystania ze swoich usług. Wystarczy przez 3 miesiące budować relację z bankiem, korzystając z dowolnego produktu, aby wnioskować o uzyskanie kredytu hipotecznego. Warunek ten nie dotyczy oferty „zielona hipoteka”, dostępnej dla wszystkich obecnych i nowych klientów zainteresowanych finansowaniem przyjaznych środowisku nieruchomości.

Czytaj także: BNP Paribas Bank Polska: nowa 5-miesięczna lokata z oprocentowaniem 5 proc. >>>

Bank będzie również zachęcał nowych oraz obecnych klientów do korzystania z aktualnej oferty GOonline i GOmobile, zapewniającej szereg wygodnych funkcjonalności.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska