Bank Spółdzielczy w Czarnkowie pożegnał lato w doborowym towarzystwie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140827.bsczarnkow.400xTegoroczne lato w Czarnkowie pożegnano podczas XVI edycji "Dnia Spieczonego Bliźniaka". Impreza plenerowa to pomysł na integrację bliźniąt z całej Polski a nawet okazja do wizyty gości z zagranicy. To również sposób na wesołe pożegnanie lata i świetną zabawę.

W tym roku, zjechało do Czarnkowa ponad 100 par bliźniąt z różnych zakątków naszego kraju. Uczestnikom święta bliźniąt towarzyszyły całe rodziny, przyjaciele i znajomi. Wszyscy uczestnicy aktywnie i na wesołe spędzili ten sierpniowy dzień biorąc udział w licznych konkursach i zabawach przygotowanych przez organizatora. Stałym punktem imprezy jest konkurs pod nazwą „Jak dwie krople wody”, który wyłania corocznie parę bliźniąt najdardziej podobną do siebie. Nagrodę dla laureatów – dwa rowery i pluszowe misie ufundował Bank Spółdzielczy w Czarnkowie, który od lat sponsoruje tą nagrodę i jest przy tej okazji członkiem dużej bliźniaczej rodziny.

W tym roku zdobywczyniami nagrody głównej zostały urocze siedemnastolatki Roksana i Sandra Brokmann ze Strzelec. Bliźniaczki, można by rzec dorastały wraz z imprezą „Dzień Spieczonego Bliźniaka „, bo uczestniczą w tym święcie pożegnania lata już od wielu lat. Rok 2014 okazał się dla nich szczęśliwy i laureatki konkursu, długo w swoje szczęście niedowierzając, zmuszone były do organizowania dodatkowego transportu dla zdobytych nagród.

Wieczór zakończył koncert zespołu „PECTUS”, proszę nam wierzyć działo się w tym dniu w Czarnkowie, oj działo…

Źródło: www.bsczarnkow.pl