Bank Millennium uczestniczy w polskiej edycji „Szkoły Innowacji”

Bank Millennium uczestniczy w polskiej edycji „Szkoły Innowacji”
Fot. stock.adobe.com / Olivier Le Moal
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Avanade, globalny dostawca innowacyjnych usług cyfrowych, chmurowych i doradczych oraz rozwiązań branżowych i doświadczeń opartych na projektowaniu w ekosystemie Microsoft uruchomił program edukacyjny dla liderów biznesu w zakresie strategicznego znaczenia innowacji i ich kluczowej roli w budowaniu konkurencyjności organizacji. Do pierwszej edycji „Szkoły Innowacji” zaproszono Bank Millennium, poinformowała Firma.

Program obejmuje trzymiesięczne szkolenie liderów korporacyjnych w zakresie strategicznych zagadnień w biznesie, takich jak:

  • nastawienie na rozwój,
  • zrównoważony rozwój,
  • generatywna sztuczna inteligencja,
  • budowa ekosystemu innowacji.

Samodzielne uczenie się i grywalizacja

Program edukacyjny „Szkoła Innowacji”, obejmujący m.in. platformę do samodzielnego uczenia się (ang. self-training platform) i grywalizację, oferuje swoim uczestnikom dostęp do lokalnych i międzynarodowych grup dyskusyjnych oraz umożliwia dołączenie do zespołu 500 globalnych profesjonalistów, w tym wybitnych naukowców, liderów rynku oraz przedstawicieli sektora MŚP nastawionych na rozwój innowacyjności.

– Innowacje wciąż znajdują się w centrum zainteresowania biznesu i stanowią globalny katalizator zmian. Wspierają firmy w funkcjonowaniu w dzisiejszych niespokojnych realiach rynkowych, umożliwiając ich transformację oraz odbudowę po okresie wyzwań ostatnich lat – mówi Andrea Silvestri, Innovation Lead Avanade ICEG (Włochy, Europa Środkowa oraz Grecja).

Poprzez uruchomienie polskiej edycji programu „Szkoła Innowacji”, Avanade chce zwrócić uwagę przedsiębiorstw w Polsce na biznesowy potencjał innowacji, związany z obszarem zrównoważonego rozwoju, skalowania działalności oraz generowania wzrostu. Przedsięwzięcie łączy przedstawicieli biznesu, środowisk akademickich oraz dostawców technologii w działaniach na rzecz tworzenia potencjału jutra oraz zrównoważonych innowacji.

Szkoła Innowacji: zachęcić firmy do tworzenia przełomowych rozwiązań

– Globalny program Avanade to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie firm na innowacje, których wdrożenie prowadzi do realnych korzyści. Inicjatywa oparta na systemie partnerskim ma za zadanie pokazać przedsiębiorstwom, w jaki sposób zwiększać dynamikę działalności, wykorzystując innowacyjne metody pracy oferowane przez technologie Microsoft.

Cieszymy się, że wspólnie z naszymi partnerami możemy wspierać kolejnych innowatorów, wykorzystując w elastyczny i interaktywny sposób najnowsze trendy w przemyśle, technologii i życiu społecznym – dodaje Silvestri.

Dzięki wspólnej inicjatywie Avanade i Banku Millennium, przedstawiciele biznesu mogą przekonać się jak potężną siłę stanowi innowacyjność, która nie tylko wspiera organizacje w stawianiu czoła obecnym wyzwaniom rynkowym, ale również umożliwia ich dynamiczny rozwój i wzrost.

Program wspiera kulturę innowacji poprzez zachęcanie firm do tworzenia przełomowych rozwiązań, podejmowania ryzyka, nawiązywania współpracy, a także śledzenia bieżących trendów i technologii. To elementy niezbędne dla tych przedstawicieli biznesu, którzy chcą budować swoją przewagę konkurencyjną.

Źródło: Avanade