Bank BPH wzbogaca swoją aplikację mobilną o kolejne funkcjonalności

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

W aktualizacji aplikacji mobilnej Bank BPH wprowadził możliwość przeglądania i odwoływania przelewów zleconych do wykonania z datą przyszłą. Użytkownicy najnowszej wersji – po zalogowaniu do aplikacji – mogą ponadto skorzystać z funkcji dostępnych dotychczas wyłącznie z poziomu menu przed logowaniem, takich jak karty rabatowe i lojalnościowe, kursy walut czy mapa oddziałów i bankomatów.

Wcześniej w aplikacji mobilnej Bank BPH wprowadził funkcję fotopłatności umożliwiającą szybkie opłacanie rachunków poprzez skanowanie kodów z faktury za pomocą aparatu wbudowanego w smartfon, możliwość doładowania telefonu wybranej osobie bezpośrednio z książki telefonicznej zapisanej na karcie SIM bądź w pamięci telefonu, funkcję   przechowywania kart rabatowych i lojalnościowych wydawanych przez sklepy i punkty usługowe czy możliwość pobrania, zapisania bądź przesłania potwierdzenia przelewu w formie pliku pdf.

Aplikacja Banku BPH jest bezpłatna i dostępna na dwa najczęściej używane systemy operacyjne urządzeń mobilnych: iOS i Android.

Źródło: Bank BPH