Awanse w JLL

Awanse w JLL
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, sklasyfikowaną na liście Fortune 500.

JLL zatrudnia ponad 78 000 osób i obsługuje klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Przychód firmy sięga 6,8 mld USD. Na rzecz klientów, JLL zarządza i świadczy usługi dla portfolio obiektów o łącznej powierzchni ok. 409 mln mkw. W 2016 r. firma zrealizowała na całym świecie transakcje o wartości 136 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy), zarządza aktywami o łącznej wartości ok. 58 mld USD. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia strony www.jll.pl

Firma doradcza JLL świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości poinformowała o awansach na stanowiska dyrektorskie typu National Director w strukturach konsultingowych firmy w Polsce. Otrzymali je: Joanna Kaczmarek-Walas, Łukasz Mazurczak, Aneta Parzuchowska, Karol Patynowski oraz Agata Zając.

Joanna Kaczmarek Walas awansowała na stanowisko National Director w Dziale Wycen. Jej główny obszar kompetencji to przygotowywanie i koordynowanie wycen nieruchomości z sektora handlowego i analizy portfolio. Ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Finanse i Bankowość oraz Studia Podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Jest również absolwentką studiów Sheffield Hallam University dotyczących wycen nieruchomości (MSc in Property Appraisal and Management).

Łukasz Mazurczak uzyskał awans na stanowisko National Director w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Do jego kluczowych obowiązków należy kierowanie zespołem zarządców i menedżerów technicznych oraz dbałość o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami i Inwestycji.

Aneta Parzuchowska awansowała na stanowisko National Director w Dziale Marketingu i Komunikacji. W JLL odpowiada za opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej, jak również koordynację wspólnych inicjatyw marketingowych firmy w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej.

Karol Patynowski awansował na stanowisko National Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy. Jako Dyrektor ds. Rynków Regionalnych doradza firmom przy poszukiwaniu i wyborze powierzchni biurowej, rozbudowie i restrukturyzacji portfela lokalizacji, konsolidacjach, relokacjach i renegocjacjach. Jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowych studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej.

Agata Zając uzyskała awans na stanowisko National Director w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych. Odpowiada za analizy uwarunkowań planistycznych, prawnych i technicznych dla danej nieruchomości, tworzenie dokumentacji terenów inwestycyjnych, budowanie bazy danych, a także opracowanie graficzne projektów. Jest absolwentką Gospodarki Przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Wycen na Politechnice.

PZ