Aneta Cielebąk w zarządzie ECTA

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

netia.01.400x273Aneta Cielebąk - Dyrektor ds. Regulacyjnych w Netii  - została członkiem zarządu ECTA (Europejskie Stowarzyszenie na rzecz Konkurencji w Telekomunikacji), organizacji o charakterze pan-europejskiej izby gospodarczej przede wszystkim operatorów alternatywnych.

– Bardzo się cieszę, że pracownik Netii, będącej jednym z największych alternatywnych operatorów w Europie, zasiada w zarządzie tak istotnej organizacji branżowej  Jestem przekonany, że Aneta Cielebąk, podobnie jak wcześniej Tom Ruhan, w pełni sprosta nowemu wyzwaniu- powiedział Adam Sawicki, prezes zarządu Netii.

– Na poziomie europejskim rozstrzyganych jest kierunkowo wiele zagadnień istotnych z punktu widzenia interesów również naszej firmy i polskich konsumentów. Dlatego istotne jest, aby już na tym etapie uczestniczyć w tworzeniu konkurencyjnych warunków prowadzenia działalności telekomunikacyjnej w Polsce, m.in. poprzez zapewnienie dostępu do tzw. ostatniej mili, odpowiednich warunków rozliczeń międzyoperatorskich, czy zasad rozliczeń z serwisami OTT – powiedziała Aneta Cielebąk.

Aneta Cielebąk jest Radcą Prawnym. Z Netią związana jest od 2001 roku – od 2008 roku jako Dyrektor ds. Regulacyjnych. W 2001 roku była Naczelnikiem w Departamencie Rynku Telekomunikacyjnego Urzędu Regulacji Telekomunikacji. Karierę zawodową rozpoczęła w 1998 roku w Ministerstwie Łączności od stanowiska specjalisty a następnie Naczelnika w Departamencie Koncesji i Zezwoleń. Była m.in. współautorską szeregu korzystnych dla rynku telekomunikacyjnego porozumień, w tym głównym negocjatorem z ramienia Netii ostatniego porozumienia w Orange Polska.

źródło: www.netia.pl