Akademia Przedsiębiorcy Fundacji Polska Bezgotówkowa zawita do Wrocławia!

Akademia Przedsiębiorcy Fundacji Polska Bezgotówkowa zawita do Wrocławia!
Źródło: Fundacja Polska Bezgotówkowa
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Fundacja Polska Bezgotówkowa rozpoczyna cykl spotkań z mikroprzedsiębiorcami i osobami planującymi rozpocząć swój biznes. Pierwsze spotkanie w ramach Akademii Przedsiębiorcy – programu edukacyjnego dla właścicieli małych firm – odbędzie się we Wrocławiu (24 kwietnia 2024 r., na Politechnice Wrocławskiej), poinformowała Fundacja polska Bezgotówkowa.

Polska Bezgotówkowa dla firmy logo

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Obowiązuje rejestracja: https://polskabezgotowkowa.pl/dla-firm/akademia-przedsiebiorcy/wroclaw/.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Czytaj także: Jak mikrofirmy szukają sposobów na rozwój i utrzymanie klientów – badanie FPB

Akademia Przedsiębiorcy we Wrocławiu – eksperci

We wrocławskiej edycji Akademii Przedsiębiorcy, poza przedstawicielami Fundacji Polska Bezgotówkowa, wezmą udział wybitni eksperci:

  • Arkadiusz Szulczyński – analityk trendów technologicznych i konsumenckich,
  • Szymon Janiak – inwestor,
  • Michał Misztal – prezes Startup Academy,
  • Paweł Tkaczyk – ekspert od marketingu i budowania marek.

Debata nt. nowoczesnych narzędzi niezbędnych w prowadzeniu własnego biznesu

Wśród poruszonych tematów nie zabraknie kwestii związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) przez firmy, a także narzędzi do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Eksperci odpowiedzą też na pytania jak i skąd pozyskać finansowanie na startup oraz co zrobić, by pomysł na biznes zakończył się sukcesem.

Spotkanie zwieńczy debata z udziałem:

Daniela Jarząba – CEO PayEye,

dr inż. Anny Góreckiej – dyrektorki Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości,

Roberta Bednarskiego – dyrektora ds. Smart City w Wydziale Promocji UM Wrocław.

Zaproszeni goście będą dyskutować na temat nowoczesnych narzędzi niezbędnych w prowadzeniu własnego biznesu.

Pełna agenda spotkania dostępna jest na stronie: https://polskabezgotowkowa.pl/dla-firm/akademia-przedsiebiorcy/wroclaw/.

Czytaj także: Raport Fundacji Polska Bezgotówkowa o AI w mikro i w małych firmach

Kolejne wyjazdowe spotkania Akademii Przedsiębiorcy – Warszawa, Łódź

– Akademia Przedsiębiorcy to projekt Fundacji Polska Bezgotówkowa dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom. Na platformie edukacyjnej www.polskabezgotowkowa.pl/akademiaprzedsiebiorcy regularnie publikujemy materiały, w których eksperci dzielą się swoją wiedzą.

Chcemy jeszcze mocniej wesprzeć mikro i małych przedsiębiorców, ale także osoby poważnie myślące o założeniu własnej firmy, stąd pomysł stacjonarnych spotkań w ramach Akademii Przedsiębiorcy.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy do Wrocławia, ale planujemy odwiedzić też inne polskie miasta – na naszej mapie są m.in. Warszawa i Łódź. Gorąco zachęcam do udziału we wrocławskiej edycji Akademii Przedsiębiorcy! – mówi Anna Spychalska-Grzeszek, dyrektor obszaru marketingu i produktów Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Uczestnicy wrocławskiej edycji Akademii Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak mądrze rozpocząć przygodę z własnym biznesem, a także jakie zmiany wprowadzić, aby prowadzony już biznes rozwijał się jeszcze lepiej. W ramach całodziennego spotkania przewidziano wystąpienia ekspertów oraz konkursy z nagrodami.

Chcesz mądrze rozpocząć przygodę z własnym biznesem – koniecznie dołącz do Akademii Przedsiębiorcy Fundacji Polska Bezgotówkowa!

Zapraszają: Fundacja Polska Bezgotówkowa (organizator), Smart City Wrocław, Politechnika Wrocławska, PayEye (partnerzy).

UWAGA: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja na stronie: https://polskabezgotowkowa.pl/dla-firm/akademia-przedsiebiorcy/wroclaw/.

Zapraszamy!

Akademia Przedsiębiorcy Fundacji Polska Bezgotówkowa, Wrocław, partnerzy
Źródło: Fundacja Polska Bezgotówkowa / FPB