Akademia Cyberium – pierwszy w Polsce, otwarty, neutralny technologicznie program edukacyjny z zakresu rozwiązań blockchain

Akademia Cyberium – pierwszy w Polsce, otwarty, neutralny technologicznie program edukacyjny z zakresu rozwiązań blockchain
Źródło:Akademia Cyberium
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Organizatorem Akademii jest Fundacja KIR na rzecz Rozwoju Cyfryzacji Cyberium. Technologia blokchain, a co za tym idzie innowacyjny system przechowywania danych może stać się przełomem, który z czasem znacząco odmieni nasze codzienne życie i zmieni sposób funkcjonowania wielu branż. Aktualnym wyzwaniem jest znalezienie jej zastosowań i właśnie w tym pomóc ma Akademia, poinformowała Fundacja.

Program dedykowany jest branżom, gdzie technologia blockchain zaczyna być wykorzystywana, a więc przede wszystkim z obszaru finansów, energetyki, dystrybucji, retail, branży farmaceutycznej i rolniczej.

Do udziału Fundacja zaprasza także reprezentantów środowiska akademickiego oraz administracji.

Platforma wymiany myśli: nowe technologie i biznes

‒ Akademia  jest pierwszym tego typu kompleksowym programem, który na forum publicznym chce poszerzać wiedze na temat technologii blockchain.

Ma stanowić platformę wymiany myśli i być miejscem, gdzie wiedza z obszaru nowoczesnej technologii spotka się z weryfikacją biznesową ze strony profesjonalistów ‒ mówi Dorota Dublanka, prezes Fundacji.

„Jak działa blockchain?”

Rejestracja na moduł wprowadzający „Jak działa blockchain?” jest już otwarta, a wydarzenie odbędzie się online 28 października 2022 roku o godz. 11.00.

Pierwszym gościem Akademii będzie prof. Krzysztof Piech (Uczelnia Łazarskiego, Centrum Technologii Blockchain), a w rolę moderatora wcieli się redaktor Michał Kisiel (Bankier.pl).

Więcej informacji i rejestracja: https://akademiacyberium.pl/

Źródło: Fundacja KIR na Rzecz Rozwoju Cyfryzacji Cyberium