Adam Lis dołącza do JLL

Adam Lis dołącza do JLL
Fot. JLL
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
JLL poinformował o dołączeniu do firmy Adama Lisa w roli Doradcy ds. Elastycznych Rozwiązań Biurowych (Flexible Office Solutions Manager). Tym samym JLL wzmacnia kompetencje związane z kompleksowym doradztwem w obszarze dynamicznie rozwijającego się w Polsce i na świecie sektora powierzchni flex.

#JLL wzmacnia kompetencje związane z kompleksowym doradztwem w obszarze dynamicznie rozwijającego się w Polsce i na świecie sektora powierzchni flex

JLL to wiodąca agencja doradcza, z mocną ekspertyzą w obszarze konsultingu dla operatorów elastycznych powierzchni biurowych. Firma blisko współpracuje ze wszystkimi liderami tego sektora zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Dołączenie Adama Lisa do zespołu biurowego ma na celu rozwój dotychczasowych relacji biznesowych JLL z interesariuszami rynku powierzchni elastycznych. Adam Lis odpowiada za doradztwo firmom w zakresie wykorzystania elastycznych powierzchni w strategiach najmu, deweloperom przy pozyskaniu operatorów do ich projektów biurowych, jak również operatorom powierzchni elastycznych w procesie planowania i uruchamiania nowych lokalizacji.

„Rozwój elastycznych powierzchni biurowych to jeden z najważniejszych trendów na europejskim i polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Zmieniający się charakter naszej pracy oraz zmiana oczekiwań pracowników znajdują odzwierciedlenie w liczbach. Jak wynika z danych JLL, obecni w Polsce operatorzy flex oferują już ok. 250 000 mkw. – zarówno w centrach już działających, jak i tych planowanych do uruchomienia w niedługim czasie. Rosnąca popularność elastycznych przestrzeni jest szczególnie widoczna w Warszawie, gdzie co piąty metr kwadratowy wynajętego biura w centrum w ubiegłym roku był przestrzenią elastyczną. Chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, zarówno operatorów flex, jak i najemców, stąd decyzja o rozbudowie zespołu JLL. Doświadczenie i wiedza Adama pozwolą na wzmocnienie nie tylko naszych kompetencji, ale przede wszystkim biznesu partnerów JLL”, komentuje Anna Młyniec, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL.

Adam Lis specjalizuje się w doradztwie z zakresu elastycznych miejsc i modeli pracy. Współtworzył należący do Adgar Poland koncept coworkingowy Brain Embassy, gdzie zarządzając kilkunastoosobowym zespołem, odpowiadał za rozwój tej linii biznesowej i jej aspekt operacyjny. Wcześniej, przez ponad 10 lat, prowadził własną agencję PR. Jest absolwentem zarządzania warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.

Źródło: Jones Lang LaSalle / JLL