ZPF: IX Kongres Pośrednictwa Finansowego – 14 listopada 2023

ZPF: IX Kongres Pośrednictwa Finansowego – 14 listopada 2023
Źródło: ZPF
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Kongres Pośrednictwa Finansowego to największe cykliczne wydarzenia dla sektora pośrednictwa finansowego w Polsce. Wydarzenie jest miejscem otwartej dyskusji i wymiany doświadczeń na temat stanu i perspektyw rozwoju sektora, o praktykach biznesowych oraz o społecznej odpowiedzialności biznesu w tej branży. Portal BANK.pl jest patronem medialnym Kongresu.

Dla praktyków gospodarczych wielu sektorów rynku finansowego, oprócz możliwości podzielenia się swoimi doświadczeniami ze współpracy z pośrednikami finansowymi, kongres stanowi okazję do utrwalenia już istniejących lub nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Kongres skupia środowiska kadry zarządzającej w szczególności takich sektorów jak doradztwo i pośrednictwo finansowe, banki, firmy ubezpieczeniowe czy instytucje pożyczkowe.

IX Kongres Pośrednictwa Finansowego – 14 listopada 2023

Program i rejestracja: https://zpf.pl/kongres-posrednictwa-finansowego/

Organizator:

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce to organizacja pracodawców w branży finansowej.
W skład ZPF wchodzi obecnie blisko 100 podmiotów reprezentujących najważniejsze sektory rynku. To m.in. banki, ubezpieczyciele, instytucje pożyczkowe, biura informacji gospodarczej, pośrednicy finansowi, podmioty zarządzające wierzytelnościami, organizatorzy crowdfundingu udziałowego.

Od ponad 20 lat ZPF działa na rzecz rozwoju rynku finansowego w Polsce i podnoszenia standardów etycznych w branży. ZPF występuje aktywnie jako partner społeczny w polskich i unijnych procesach legislacyjnych. ZPF należy do Rady Rozwoju Rynku Finansowego, powołanej przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej, a także reprezentuje polskie instytucje finansowe w UE.

ZPF ma w swoim dorobku badawczym kilkaset raportów branżowych. Organizuje kongresy, szkolenia
i wiele innych projektów dla przedstawicieli branży finansowej.

Prezesem ZPF jest Marcin Czugan, radca prawny. W latach 2015-2017 przewodniczył Komitetowi Prawno-Politycznemu EUROFINAS (European Federation of Finance House Associations) w Brukseli, największej organizacji zrzeszającej kredytodawców kredytu konsumenckiego w Europie. Obecnie wchodzi również w skład jej zarządu.

Źródło: BANK.pl