Złoty Bankier dla Volkswagen Bank Polska za najlepszy kredyt samochodowy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

volkswagen.bank.250xVolkswagen Bank Polska po raz kolejny został laureatem plebiscytu Złoty Bankier organizowanego przez portal finansowy Bankier.pl i firmę PayU S.A. O zwycięstwie w kategorii "Najlepszy kredyt samochodowy" zdecydowali internauci, którzy głosowali na najlepsze usługi i produkty finansowe 2011 r.

Złoty Bankier 2011 to już trzecia edycja plebiscytu, którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów finansowych oferowanych przez polskie banki. W głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej, platformy mobilnej oraz portalu społecznościowego Facebook wzięło udział 11 tys. konsumentów. Gala wręczenia statuetek laureatom poszczególnych kategorii odbyła się 2 lutego br. w Warszawie.

– Jesteśmy dumni, że konsumenci już drugi rok z rzędu uznali, że Volkswagen Bank oferuje najlepszy kredyt samochodowy na rynku. Wspólnie z importerami, stale pracujemy nad tym, aby oferta naszego banku była konkurencyjna i odpowiadała na aktualne potrzeby klientów. Tytuł Złotego Bankiera jest potwierdzeniem, że obrany przez Volkswagen Bank kierunek rozwoju, oparty na budowaniu satysfakcji klienta, przynosi rezultaty – mówi Edyta Barmentloo, dyrektor departamentu marketingu w Volkswagen Bank Polska S.A.

Volkswagen Bank Polska jest ekspertem w dziedzinie finansowania samochodów z grupy Volkswagen (Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT i Porsche). Dodatkowo oferuje klientom indywidualnym i przedsiębiorcom usługi bankowości bezpośredniej, w tym m.in. konto osobiste, konto oszczędnościowe i lokaty. Klienci korzystający z kredytów mogą również skorzystać z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych za pośrednictwem Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy, a także z leasingu operacyjnego oraz usług finansowania i zarządzania flotą samochodową w firmie za pośrednictwem Volkswagen Leasing Polska.

Źródło: Corporate&Business Communications Unit