Zmiany w zarządzie Banku Pekao S.A.

Zmiany w zarządzie Banku Pekao S.A.
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W dniu 21 września 2017 r. Rada Nadzorcza Banku Pekao S.A. powołała z dniem 1 stycznia 2018 r. Panią Roksanę Ciurysek-Gedir na stanowisko Wiceprezes Zarządu Banku nadzorującą prace Pionu Bankowości Prywatnej. Zastąpiła Adama Niewińskiewgo, który zrezygnował z tego stanowiska.

Roksana Ciurysek-Gedir posiada tytuł magistra inżyniera w zakresie Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz tytuł CFA oraz jest członkiem CFA Institute oraz UK Society of Investment Professionals. Ukończyła prestiżowe kursy menadżerskie renomowanych Uniwersytetów Stanford oraz Harvard.

Od października 2016 r. pracowała w Credit Suisse, gdzie pełniła funkcję Szefa UK Team UHNWI Emerging Europe, International Wealth Management. W latach 2012-2016 w Edmond de Rothschild London pracowała w zespole tworzącym Departament Private Merchant Banking, a następnie została Dyrektorem ds. Klientów Międzynarodowych UHNW w obszarze Bankowości Prywatnej i Korporacyjnej. W latach 2007-2009 w JP Morgan International odpowiadała m.in. za sprzedaż w regionie CEE w obszarze rozwoju rynków instrumentów pochodnych. W latach 2005-2007 w Merrill Lynch International pełniła funkcję Wiceprezesa odpowiedzialnego za rozwój rynków instrumentów finansowych i obligacji. Od 1998 do 2003 pracowała w EBOiR Londyn w Departamencie Treasury i Departamencie Strategii.

 Pasjonuje się sztuką i fotografią, zarówno sama tworzy jak i wspiera innych artystów.