Zmiany w ofercie Alior Sync

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

alior.sync.01.250x176Od 1 kwietnia 2013 r. Alior Sync udostępni klientom usługę bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów na świecie, a także zmodyfikuje warunki Cashbacku. Ponadto dotychczasowi klienci banku będą mogli skorzystać z atrakcyjnej 90-dniowej lokaty oprocentowanej aż 5% w skali roku.

Alior Sync zdobył już zaufanie ponad 210 tys. klientów dzięki atrakcyjnej ofercie produktowej oraz innowacyjnym rozwiązaniom, które udostępnił jako pierwszy bank na polskim rynku.

Są to m.in. Wirtualny Oddział oraz przelewy na portalu Facebook i na adres e-mail. Jednym z czynników sukcesu Alior Sync jest zaangażowanie klientów w proces opracowywania i wdrażania nowych produktów i usług. W oparciu o wyniki najnowszych badań przeprowadzonych wśród obecnych i potencjalnych klientów, 1 kwietnia br. bank wprowadza zmiany w ofercie.

Klienci Alior Sync – oprócz oferowanych do tej pory darmowych wypłat z bankomatów w Polsce – będą mogli już od 1 kwietnia br. bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów na świecie. Aż 69% klientów, którzy wzięli udział w badaniu ankietowym przeprowadzonym przez firmę Millward Brown, wskazało tę usługę jako potrzebną i atrakcyjną.

Dla obecnych klientów bank przygotował również 90-dniową lokatę oprocentowaną 5% w skali roku. Osoby, które posiadają konto w Alior Sync będą mogły otworzyć dowolną liczbę lokat na łączną kwotę 10 000 zł.

Bank modyfikuje również usługę Cashback. Jedynym warunkiem żeby otrzymać zwrot 5% wartości wydatków na zakupy w Internecie będzie przelewanie na konto wynagrodzenia, emerytury, renty, bądź stypendium. Cashback będzie naliczany za transakcje o maksymalnej kwocie 1 000 zł miesięcznie i 4 000 zł rocznie. Oznacza to, że maksymalna kwota zwrotu wyniesie 50 zł miesięcznie i 200 zł rocznie. W oparciu o dane banku, tylko 6% klientów objętych Cashbackiem, wydało w lutym br. na zakupy w sieci, więcej niż 1 000 zł. Zmiany warunków zaczną obowiązywać od 1 kwietnia br. dla nowych klientów oraz od 1 czerwca br. dla dotychczasowych klientów banku.

Alior Sync wprowadzi też zmiany dotyczące „Strefy Rozrywki’. Klienci będą mogli otrzymać 1 500 darmowych biletów do kina miesięcznie, czyli o 500 biletów więcej niż dotychczas. Natomiast wyłączona zostanie sekcja z muzyką, z której korzystało zaledwie 1% klientów banku. W związku z niewielkim zainteresowaniem, bank z końcem kwietnia br. rezygnuje też z serwisu zakupowego „Zrób Dobry Deal”.

Po wprowadzeniu zmian konto w Alior Sync jest jedynym kontem na rynku z tak atrakcyjnymi warunkami: bezwarunkowe „0 zł” za prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wypłaty z bankomatów w Polsce i na całym świecie oraz krajowe przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu.

Więcej informacji o banku Alior Sync znajduje się na portalu banku http://www.sync.pl/ i na Facebooku http://www.facebook.com/AliorSync

Szczegóły  wprowadzanych zmian  dostępne są na stronie http://konto.sync.pl/zmiany/

Źródło: Alior Sync