Zmiana oferty lokat powitalnych od 9 kwietnia 2015

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

neobank.01.400x200Informujemy, że od dnia 9 kwietnia 2015 r. zmianie ulega oprocentowanie energoLOKATY 3M PLUS. Nowo otwierane lokaty oprocentowane bę™dą  3,4% w skali roku.
energoLOKATA 3M PLUS jest lokatą  kwartalną  o stałym oprocentowaniu. Każdy Klient spełniający warunki promocji może założyć dowolną  liczbę lokat, pod warunkiem że suma lokat nie przekroczy 1 mln zł‚. Minimalny wkład lokaty to 1.000 zł. Oferta skierowana jest do nowych Klientów Oddziału onLINE neoBANKU.

Oferta neoLOKATY ZYSK dotyczy nowych ś›rodków, przez które należy rozumieć nadwyżkę środków powyżej sumy środków zgromadzonych na dzień 1 kwietnia 2015 roku na rachunkach osobistych, oszczędnościowych lub rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, których Klient jest Posiadaczem, prowadzonych w neoBANKU. Aby założyć lokatę naleźy posiadać‡ dowolny rachunek osobisty (neoKONTO, neoKONTO BANKOMATOWE, neoKONTO PRESTIŻ), internetowy Rachunek techniczny lub Portfel depozytowy wraz z aktywnym dostę™pem do bankowoś›ci internetowej neoBANK24. Dyspozycję otwarcia Lokaty należy złożyć za pośrednictwem Infolinii neoBANKU pod numerem 61 8 512 551 od poniedział‚ku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Źródło: neoBANK