Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości dla Credit Agricole

Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości dla Credit Agricole
Źródło: Credit Agricole
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Credit Agricole zdobył Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości za najlepszy kredyt ratalny dostępny na polskim rynku, z którego skorzystać można m.in. do sfinansowania instalacji paneli fotowoltaicznych. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie badania opinii konsumentów.

Credit Agricole już po raz czwarty został Konsumenckim Liderem Jakości na rynku kredytów ratalnych, uzyskując 30,3 proc. głosów badanych klientów. Poprzednio bank zdobył to wyróżnienie w 2017, 2018 i 2020 roku.

Tym razem klienci docenili Credit Agricole przede wszystkim za rzetelną i profesjonalną obsługę, uczciwą ofertę, niskie oprocentowanie i dobre warunki kredytów oraz brak problemów z ich uzyskaniem. Ponadto z badania wynika, że bank wzbudza zaufanie wśród konsumentów, a wielu z nich korzysta z programów ratalnych od lat i uważa Credit Agricole za uczciwą i odpowiedzialną firmę.

Nagrodzony Złotym Godłem kredyt ratalny Credit Agricole dostępny jest m.in. dla klientów zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej w budownictwie jednorodzinnym

‒ To dla nas ogromne wyróżnienie. Zajmujemy się kredytami ratalnymi od wielu lat. Byliśmy pionierem, liderem i wciąż pozostajemy w czołówce banków finansujących zakupy na raty.

Mamy bogate doświadczenie i zaplecze organizacyjne, by najlepiej na rynku służyć klientom. Codziennie ciężko pracujemy na to, aby nasza oferta była najlepsza z możliwych i jak najbardziej dopasowana do oczekiwań klientów – mówił Jarosław Marek, dyrektor pionu Consumer Finance w banku Credit Agricole.

Czytaj także: Credit Agricole rozwija sieć placówek bezgotówkowych

Kredyty na instalację fotowoltaiki, wnioski w 15 minut

Wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości przyznawane jest najlepszym – w opinii konsumentów – markom i firmom działającym na polskim rynku. Ranking tworzony jest na podstawie opinii aktywnych klientów. W tym roku w badaniu wzięło udział blisko 15 tys. respondentów.

Złożenie wniosku kredytowego trwa nie więcej niż 15 minut i jest wygodne dla klienta. Bank od razu podejmuje decyzję kredytową

Nagrodzony Złotym Godłem kredyt ratalny Credit Agricole dostępny jest m.in. dla klientów zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej w budownictwie jednorodzinnym. Wystarczy zadzwonić do dystrybutora takich instalacji (np. do firmy Columbus Energy) i umówić spotkanie z doradcą. Ten przyjeżdża do domu w dogodnym dla klienta terminie.

Złożenie wniosku kredytowego trwa nie więcej niż 15 minut i jest wygodne dla klienta. Bank od razu podejmuje decyzję kredytową i jeśli ta okaże się pozytywna – pieniądze przelewane są na konto dystrybutora, a doradca umawia monterów instalacji u klienta.

Czytaj także: Jakie zmiany w programie Mój Prąd?

Kredyty z programu Czyste Powietrze

‒ Zainteresowanie klientów „zielonymi” rozwiązaniami jest coraz większe. W 2020 roku sfinansowaliśmy prawie pięć razy więcej instalacji fotowoltaicznych niż rok wcześniej. Wynika to z rosnącej świadomości konsumentów i coraz niższych kosztów instalacji tych technologii.

Dlatego coraz więcej Polaków inwestuje w fotowoltaikę i termomodenizację budynków. Korzyści widać od razu w niższych rachunkach za prąd i ogrzewanie, a zwrot z inwestycji następuje już po kilku latach – wyjaśnia Jarosław Marek.

W 2020 roku sfinansowaliśmy prawie pięć razy więcej instalacji fotowoltaicznych niż rok wcześniej

Bank  zachęca swoich klientów także do wymiany źródeł ciepła w ramach programu „Czyste Powietrze”. W drugiej połowie roku wnioski o kredyt z dotacją na nowe źródła energii będzie można składać w placówkach Credit Agricole w całej Polsce, a także u partnerów ratalnych banku.

Czytaj także: Czyste Powietrze: od 1 lipca 2021 r. zmiany w programie, od 2022 r. koniec dotacji na piece węglowe

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.